Wybieg dla psów Kraków ul. Jabłonkowska 18 Bronowice Wiadukt

Adres

Wybieg dla psów
ul. Jabłonkowska 18
30-150 Kraków
Bronowice Małe Wschód
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, równoważnia, przeskoki
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Jabłonowskiej, Bronowice Małe Wschód Kraków. Psi wybieg jest czynny całą dobę, a wstęp jest bezpłatny i ogólnodostępny dla mieszkańców. Istnieje możliwość tu aktywnie wykorzystać czas ze swoim labradorem wykonując komendy czy socjalizując psa. Dodatkowo teren placu zabaw dla psów zagospodarowano urządzeniami do ćwiczeń dla czworonożnych pupili. Do zabawy psiaków są między innymi: słupki do slalomu, równoważnia, przeskoki. Sam teren parku dla psów ma nawierzchnię trawiastą.

Psi park w Krakowie jest oświetlony okolicznymi latarniami i można wykorzystywać obiekt wieczorową porą. Dodatkowo na psim placu zabaw są także pojemniki z papierowymi torebkami i oczywiście pojemniki na psie odchody niezbędne na takim obiekcie. A dzięki wysokiemu ogrodzeniu jesteśmy pewni, że czworonożny przyjaciel nie ucieknie bez zgody właściciela na zewnątrz psiego skweru. Spotkasz tu również akcesoria małej architektury typu ławki dla osób znajdujących się w wybiegu dla psów czy drewnianą altankę. Tuż obok zlokalizowany jest parking dla samochodów.

2 komentarze do “Wybieg dla psów Kraków ul. Jabłonkowska 18 Bronowice Wiadukt”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.