Park dla psów Kraków ul. Jana Kurczaba 9 Prokocim

Adres

Park dla psów
ul. Jana Kurczaba 9
30-868 Kraków
Prokocim
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Park dla psów znajduje się przy ulicy Jana Kurczaby, Prokocim Kraków. Teren wydzielony do dyspozycji czworonożnych przyjaciół jest ogrodzony, dlatego pieski w nim przebywające chętnie się bawią bez smyczy i nie oddalą się właścicielowi. Ponadto na placu zabaw dla czworonożnych przyjaciół ulokowano także akcesoria małej architektury: ławki i kosze. To miejsce z pewnością polubi również Twój Labrador. Psi park jest doświetlony przez okoliczne latarnie i korzystanie np. w zimowe czy jesienne wieczory jest przyjemne. Nawierzchnia parku dla czworonogów ma murawę trawiastą.

Plac zabaw dla psów w Krakowie to też punkt spotkań opiekunów psiaków różnych ras, gdzie wymieniają się istotnymi informacjami dotyczącymi swoich pupili. Ze względu na fakt, że na każdym odwiedzającym ten psi placyk spoczywa obowiązek posprzątania po czworonożnym pupilu, usytuowano tu pojemniki na psie kupy. Ponadto psi wybieg jest czynny przez całą dobę, a wstęp jest darmowy i ogólnodostępny dla odwiedzających. Natomiast brakuje tu akcesoriów dla piesków, które zachęcają do ćwiczeń z czworonogim pupilem, nie ma tu toru przeszkód dla psów agility. Nieopodal umiejscowiony jest parking dla samochodów.

2 komentarze do “Park dla psów Kraków ul. Jana Kurczaba 9 Prokocim”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.