Dog park Kraków al. Jana Pawła II 232 Nowa Huta

Adres

Wybieg dla psów
al. Jana Pawła II 232
31-982 Kraków
Nowa Huta
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Dog park znajduje się przy alei Jana Pawła II na Nowej Hucie, Kraków. Dobre ogrodzenie psiego placu zabezpiecza przed samowolną ucieczką piesków tu przebywających poza obiekt. Rozmieszczenie na tym terenie kosza z dyspozytorem torebek na psie odchody zwiększy świadomość miejscowej ludności o konieczności uprzątnięcia po swoim psie. Twój labrador polubi to miejsce zważywszy na możliwość zabawy z innymi psami. Dodatkowo obiekt jest ogólnodostępny, bez opłat, czynny całą dobę i podzielony na dwie strefy: dla małych i dużych psów.

Korzystając z parku dla psów w Krakowie możemy zostawić auto na parkingu, który znajdziemy w niewielkiej odległości. Psi park jest zalesiony a nawierzchnię pokrywa trawa. Mała architektura przygotowana dla opiekunów psów korzystających z wybiegu to ławki i kosze na śmieci. Jednak brakuje tu oświetlenia, czy zabawek dla psiaków, na których można poćwiczyć z czworonogim pupilem. Podsumowując dog park to fajna strefa spotkań właścicieli psiaków różnych ras, gdzie mogą wymieniać się istotnymi informacjami na temat czworonożnych przyjaciół. Inne interesujące atrakcje blisko parku takie jak: Lodowisko NCK, Nowohuckie Centrum Kultury.

1 komentarz do “Dog park Kraków al. Jana Pawła II 232 Nowa Huta”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.