Plac zabaw dla psów Kraków ul. Władysława Łokietka Park Krowoderski

Adres

Plac zabaw dla psów
ul. Władysława Łokietka
31-272 Kraków
Prądnik Biały
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów znajduje się przy ulicy Władysława Łokietka w Parku Krowoderskim, Prądnik Biały Kraków. Rozmieszczone ogrodzenie na około obiektu udaremnia samodzielne wyjście psów za ogrodzenie. Przeznaczenie tego psiego parku to swobodne spacery psa i zabawy z innymi pupilami (bez kagańca i smyczy). A jeśli Twój labrador lubi aktywnie spędzać czas to będzie miał tu co robić. Znajduje się w tym miejscu kilka urządzeń przygotowanych specjalnie dla czworonogów. Teren posiada m.in. przeskoki, słupki do slalomu, które umożliwiają uczyć czworonoga dodatkowych sztuczek. Psi wybieg jest społecznie dostępny, bez opłat i czynny przez całą dobę, a większą jego część pokrywa trawa.

Na wybiegu dla piesków w Krakowie rozmieszczono też elementy małej architektury: ławki a przede wszystkim altankę, która chroni przed deszczem lub nadmiernym słońcem. Dodatkowo wybieg dla psów jest doświetlony okolicznymi latarniami, aby była możliwość korzystać z niego wieczorową porą. Natomiast sprzątanie po swoim czworonożnym pupilu umożliwia oprzyrządowanie psiego parku takie jak pojemniki z woreczkami i kosze na psie ekskrementy. Kilka ciekawych obiektów: plac zabaw przy parku Krowoderskim, Street Workout Park, oraz parking dla pojazdów ulokowane są w pobliżu parku dla psów.

1 komentarz do “Plac zabaw dla psów Kraków ul. Władysława Łokietka Park Krowoderski”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.