Wybieg dla psów Kraków ul. Osiedle Dywizjonu 303

Adres

Wybieg dla psów
Osiedle Dywizjonu 303
31-871 Kraków
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się na Osiedlu Dywizjonu 303, Czyżyny Kraków. Obiekt ma ogrodzenie, dzięki czemu w czasie zabawy czworonożny przyjaciel nie ucieknie na ulicę. Dodatkowo został podzielony na dwie strefy, przez co można wybrać z kim nasz Labrador ma się bawić. Ponadto jest to świetne miejsce dla wszystkich osób, które chciałyby zagwarantować psom odpowiednią ilość ruchu w psim towarzystwie. Natrafisz tu na wyposażenie małej architektury takie jak ławki dla osób znajdujących się w parku dla psów.

W tym psim parku w Krakowie są też pojemniki z jednorazówkami i oczywiście pojemniki na psie kupy potrzebne na takim terenie. Dodatkowo ogólnodostępny dla opiekunów czworonogów psi wybieg jest bez opłat i czynny całą dobę. Natomiast w środku nie znajdziemy przeszkód, które stwarzają dobrą zabawę czworonogom. Trawa pokrywa znaczącą część psiego parku, a liczne drzewa dają schronienie przed słońcem. Blisko znajduje się parking samochodowy, oraz obiekty takie jak Ogród „Zielono mi”, plac zabaw dla dzieci, czy Boisko pod balonem Kraków.

2 komentarze do “Wybieg dla psów Kraków ul. Osiedle Dywizjonu 303”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.