Wybieg dla psów Opole ul. Łąkowa 3

Adres

Wybieg dla psów
ul. Łąkowa 3
46-020 Opole
woj. opolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Łąkowej 3, 46-020, Opole. Terytorium parku to 1500 m2 co stanowi, że można go określić jako park dużej wielkości i pies ma w nim odpowiednią ilość miejsca do zabawy. Korzystać z niego mogą małe i duże czworonogi co jest ważnym aspektem dla ich właścicieli. Istotną ważną informacją jest wejście do wybiegu, które jest możliwe przez cała dobę i bezpłatnie. Nawierzchnia wybiegu dla psa ma nawierzchnię trawiastą. Na powierzchni psiego parku brak toru z przeszkodami. Jedynym urozmaiceniem dla czworonogów są znajdujące się na terenie wybiegu drzewa.

Natomiast na właścicieli czworonogów przebywających w parku dla psów w Opolu czekają ławki i kosze na śmieci co zdecydowanie ich ucieszy. Analogicznie do pojemników na odpady na placu umieszczono pojemniki na psie odchody i zlikwidowano problem z ich składowaniem. Całość ogrodzono siatką o wysokości 1,5 m stanowiącą skuteczne zabezpieczenie przed samowolnym oddaleniem się psa. Więc jeśli chcesz wybiegać swojego labradora w Opolu, to miejsce jest idealne. Dodatkowo dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość przyjazdu autobusem w kierunku plaży miejskiej „Kociakabana”. Idealnym rozwiązaniem dla osób chcących dotrzeć autem jest wygodny plac parkingowy który znajduje się w pobliżu wybiegu.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.