Szczenięta labradorki z hodowli Fci

Hodowla Czekoladowa Bajka zarejestrowana w ZKwP planuje miot psów rasy Labrador retriever o umaszczeniu czekoladowym lub czarnym. Szczeniaki pojawią się w lutym 2022 roku. Rodzice: Matka: czarna suczka Labrador retriever Graszka Czekoladowa Bajka, Ojciec: czekoladowy samiec Labrador retriever Sting Ingver Grand Champion Bułgarii, Champion Bałkanów, Jak podaje hodowca rodzice labradorków zostali przebadani w kierunku dysplazji biodrowej i łokciowej uzyskując wyniki HDA oraz ED/00, a ojciec dodatkowo w kierunku miopatii, zapaści wysiłkowej, postępującego zaniku siatkówki, przekazywania genu długiego włosa, żółtego ubarwienia sierści. Lokalizacja: Opolskie, Opole

Labrador w Parku Nadodrzańskim Opole

Labrador w Parku Nadodrzańskim Opole

Park Nadodrzański w Opolu gwarantujący tak potrzebną zieleń kusi biegaczy i spacerowiczów z labradorami niezależnie od wieku. Sprawdź tę zieloną przestrzeń będąc razem z psem w województwie opolskim.

Wybieg dla psów Opole ul. Łąkowa 3

Wybieg dla psów Opole

Wybieg dla psów w Opolu to fajne miejsce, aby wybiegać labradora wśród innych psów. Wybieg zlokalizowany jest przy ulicy Łąkowej. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Opole ul. Pużaka 58

Psi park Opole

Wybieg dla psów w Opolu polubi każdy labrador. Wybieg zlokalizowany jest w parku przy osiedlu im. Armii Krajowej. Plac zabaw dla psów oferuje m.in. tor przeszkód dla psów. Sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.