Szczenięta labradorki z hodowli Fci

Hodowla Czekoladowa Bajka zarejestrowana w ZKwP planuje miot psów rasy Labrador retriever o umaszczeniu czekoladowym lub czarnym. Szczeniaki pojawią się w lutym 2022 roku. Rodzice: Matka: czarna suczka Labrador retriever Graszka Czekoladowa Bajka, Ojciec: czekoladowy samiec Labrador retriever Sting Ingver Grand Champion Bułgarii, Champion Bałkanów, Jak podaje hodowca rodzice labradorków zostali przebadani w kierunku dysplazji biodrowej i łokciowej uzyskując wyniki HDA oraz ED/00, a ojciec dodatkowo w kierunku miopatii, zapaści wysiłkowej, postępującego zaniku siatkówki, przekazywania genu długiego włosa, żółtego ubarwienia sierści. Lokalizacja: Opolskie, Opole

Labrador w Parku Miejskim Kluczbork

Labrador w Parku Miejskim Kluczbork

Park Miejski w Kluczborku ma w ofercie długie alejki, zapewniając tym samym uczęszczającym optymalne okoliczności do miłego wypoczynku. Znajdując się z psem w woj. opolskim super pomysłem jest przechadzka w to miejsce.

Labrador w Parku Miejskim Prudnik

Labrador w Parku Miejskim Prudnik

Park Miejski w Prudniku spełnia ważną rolę jako miejsce zgromadzeń właścicieli labradorów jak i pozostałych mieszkańców, pragnących odpocząć od zgiełku miasta. W związku z tym odwiedzając z psem województwo opolskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Miejskim Strzelce Opolskie

Labrador w Parku Miejskim Strzelce Opolskie

Dla Labradora Park Miejski w Strzelcach Opolskich jest oazą, w której może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, a także poharcować z napotkanymi psami. Odwiedź tą przyjazną miejscówkę dla psów w woj. opolskim.

Labrador w Parku Północnym Namysłów

Labrador w Parku Północnym Namysłów

Park Północny w Namysłowie to niezłe miejsce do spędzenia momentów odprężenia w słoneczne dni dla spacerowiczów z Labradorem i dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Tę zieloną miejscówkę należy brać również pod uwagę jeśli chcemy np. socjalizować psa w woj. opolskim.

Labrador w Parku Rekreacyjnym Krapkowice

Labrador w Parku Rekreacyjny Krapkowice

W Parku Rekreacyjnym w Krapkowicach można spocząć i odetchnąć wraz z labradorem od pośpiechu panującego na co dzień w mieście. Sprawdź z psem województwo opolskie i zajrzyj tutaj, aby pochodzić razem z nim.

Labrador w Parku Nadodrzańskim Opole

Labrador w Parku Nadodrzańskim Opole

Park Nadodrzański w Opolu gwarantujący tak potrzebną zieleń kusi biegaczy i spacerowiczów z labradorami niezależnie od wieku. Sprawdź tę zieloną przestrzeń będąc razem z psem w województwie opolskim.

Labrador w Parku Orderu Uśmiechu Kędzierzyn-Koźle

Labrador w Parku Orderu Uśmiechu Kędzierzyn-Koźle

Park Orderu Uśmiechu w Kędzierzynie-Koźlu warto odwiedzać z labradorem przez cały rok, aby zachwycać się ślicznymi widokami oraz uprawiać sport na dworze. Odwiedź z psem województwo opolskie i wstąp tu, aby pospacerować z nim.

Labrador w Parku Wolności Brzeg

Labrador w Park Wolności Brzeg

Park Wolności w Brzegu to jedyne w swoim rodzaju miejsce dla labradorów, gdzie często spotkamy innych spacerowiczów z psami, które uwielbiają zabawę w towarzystwie. Dla psa woj. opolskie oferuje wiele ciekawych miejsc, a ten park z pewnością do nich można zaliczyć.

Labrador w Parku miejskim Nysa

Labrador w Park miejski Nysa

Do Parku Miejskiego w Nysie najsympatyczniej przyjść w cieplejszych okresach roku, wiosną, latem i jesienią, również jednak zimą to miejsce zachwyci nas swoją wyjątkową aurą. Twój pies ochoczo będzie wracał w to miejsce w woj. opolskim wiedząc, że przeżyte tu chwile zawsze są pełne radości i wrażeń.

Wybieg dla psów Opole ul. Łąkowa 3

Wybieg dla psów Opole

Wybieg dla psów w Opolu to fajne miejsce, aby wybiegać labradora wśród innych psów. Wybieg zlokalizowany jest przy ulicy Łąkowej. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Opole ul. Pużaka 58

Psi park Opole

Wybieg dla psów w Opolu polubi każdy labrador. Wybieg zlokalizowany jest w parku przy osiedlu im. Armii Krajowej. Plac zabaw dla psów oferuje m.in. tor przeszkód dla psów. Sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Kluczbork Błonie Kluczborskie

Wybieg dla psów Kluczbork

Wybieg dla psów w Kluczborku to fajne miejsce również dla labradora, który lubi psie towarzystwo. Wybieg zlokalizowany jest na terenie Błoni Kluczborskich. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.