Psi park Opole ul. Pużaka 58

Adres

Wybieg dla psów
ul. Pużaka 58
os. Armii Krajowej
45-253 Opole
woj. opolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, tunel, opony do przeskoków, słupku do slalomu
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Pużaka 58, 45-253 w Opolu w parku na osiedlu Armii Krajowej. Plac zabaw dla psów wyposażono w trwałe i dostosowane dla czworonogich pupilów różnych wielkości i ras przeszkody. Psy mają do wyboru: pochylnia, tunel, opony do przeskoków, oraz słupku do slalomu. Mała architektura tego psiego parku to ławki i kosze na śmieci. Dodatkowym, ale koniecznym wyposażeniem w parku dla psów są pojemniki na ekskrementy pomagające zachować obiekt w porządku. Dlatego jest to doskonałe miejsce dla opiekuna labradora w Opolu, gdzie można zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu lub dobrą zabawę z innymi psiakami.

Wejście na wybieg jest darmowe, a sam plac zabaw dla psów jest ogólnodostępny i otwarty całą dobę. Nawierzchnia obiektu jest w zdecydowanej większości trawiasta. Czworonogie pupile, które są przyjazne mogą w tym psim parku biegać bez ograniczeń. Wybieg dla psów został oświetlony, aby móc korzystać z niego wieczorami. Mocne ogrodzenie obiektu wybiegu dla czworonożnych przyjaciół zapobiega przed ucieczką piesków tu przebywających poza obiekt. W niedalekiej odległości parku dla psów ulokowany jest parking samochodowy, oraz takie miejsca jak: Miasteczko Ruchu Drogowego w Opolu, Park – Osiedle im. Armii Krajowej, plac zabaw w Parku AK.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.