Wybieg dla psów Kluczbork Błonie Kluczborskie

Adres

Wybieg dla psów
al. Rotmistrza Pileckiego
46-325 Kluczbork
Błonie Kluczborskie
woj. opolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kłody, słupki do slalomu, kładka, płotki do przeskoków
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: jest
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy al. Rotmistrza Pileckiego, 46-325 w Kluczborku na terenie Błoni Kluczborskich. Powierzchnia parku to 300 m2 co powoduje, że możemy go określić jako park małej wielkości. Park jest oświetlony, a wstęp na obiekt jest możliwy przez całą dobę i bezpłatnie. Mogą w nim przebywać psy różnych ras – te małe i duże. Podłoże tego parku dla psa jest wyłożone trawą, a w niektórych miejscach znajduje się piasek. Jest to fajny obiekt dla właściciela labradora w Kluczborku i pies będzie chętnie tu wracał.

Nie mogło zabraknąć w tym psim parku toru z przeszkodami takimi jak: słupki do slalomu, pochylnia prosta, płotki do przeskoków oraz kłody. Na wszystkich odwiedzających park rozstawiono wygodne ławki przy których znajdują się też kosze na śmieci, oraz psie odchody. Teren ogrodzono płotem panelowym z podmurówką o wysokości 1,6 m stanowiącą skuteczne zabezpieczenie przed ucieczką psa. Komunikacją miejską w kierunku Błoni Kluczborskich można dostać się do tego parku dla czworonożnych pupili co jest ważnym ułatwieniem dla niezmotoryzowanych. Dobrym natomiast rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących dotrzeć autem są miejsca parkingowe zlokalizowane w pobliżu parku dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.