Labrador w Parku Rekreacyjnym Krapkowice

Zamierzasz potrenować z psem Labrador w Krapkowicach, obowiązkowo odwiedź Park Rekreacyjny. Chcąc odpocząć od zgiełku miasta warto udać na ten obszar zieleni i oddać się przyjemnym elementom waszego życia. Opiekun jak i pies do życia nie może się obejść bez czystego powietrza, z tego powodu należałoby zaczerpnąć z zielonej przestrzeni, którą oferuje to miejsce. Kapitalną porą roku, w trakcie której trzeba poodwiedzać park jest jesień, to wtedy jego drzewa są żywym obrazem złotych, czerwonych i pomarańczowych liści. Pies z pewnością pokocha to miejsce, zazwyczaj łatwo tu spotkać tu kogoś ciekawego do figli, lub odkrywać drzewa i krzewy o niespotykanych kształtach i zapachach.

Nie zapominajmy o paru zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu skakać i biegać po innych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniego obiektu dla psa, pamiętaj, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie powinien być zostawiony bez dozoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zaopatrz się w obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Krapkowicach

Park miejski gwarantuje dostęp do rekreacji, napędza lokalną gospodarkę, podnosi wartość mieszkań oraz zabezpiecza przed nadmiernie zanieczyszczającym wpływem miasta na środowisko naturalne. Oprócz tego zwiększa też odporność miast, a także łagodzi następstwa niektórych negatywnych sił przyrody jak susza czy powódź. W parku znajdziemy niezwykły krajobraz i każdego dnia nęci dużą liczbę amatorów miejskiej zieleni, którzy chcą odpocząć w zharmonizowanym pięknie. Dobre miejsce do przeżywania chwil odprężenia w upalne dni dla spacerowiczów, a także dla tych co mają w sobie sportowego ducha. W związku z tym przemierzając z psem Labrador województwo opolskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Adres parku: Osiedle Sady, Otmęt, Krapkowice, gmina Krapkowice, powiat krapkowicki, województwo opolskie, 47-303, Polska

Dodaj komentarz