Wybieg dla psów Kędzierzyn-Koźle Błonie al. Jana Pawła II 29

Adres

Wybieg dla psów
al. Jana Pawła II
za halą „Manhatan”
os. Śródmieście
47-220 Kędzierzyn-Koźle
woj. opolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnie, płotki do przeskoków
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest przy ulicy Jana Pawła II na osiedlu Śródmieście za halą „Manhatan”, 47-220 w Kędzierzyn-Koźle. Jest to niewielki park dla psów zajmujący 300 m2 powierzchni. Dlatego jest to miejsce, w którym bardziej możemy poćwiczyć lub socjalizować psa, niżeli dać mu się porządnie wybiegać. Teren jest ogrodzony i można z niego korzystać bezpłatnie i przez całą dobę. Do placu zabaw wchodzi się przez tzw. śluzę, która dodatkowo zabezpiecza przed ucieczką psów, oraz pozwala nam przyzwyczaić pieska do innych zwierząt przebywających na terenie obiektu. Skwerek dla psów niestety nie jest oświetlony nie zmienia to jednak faktu, że szukając miejsca do socjalizacji labradora w Kędzierzynie – Koźlu należy odwiedzić to miejsce.

W parku dla psów można poćwiczyć na specjalnie do tego przeznaczonych przeszkodach, dlatego osoby, które szukały w Kędzierzynie – Koźlu takiego miejsca będą zadowolone. Znajdziemy tu tor agility na który składają się: płotki, talerzyki, pochylnie, czy słupki do slalomu. Aby móc odpocząć dla właścicieli czworonogów rozmieszczono tu ławki. Nie zapomniano również o kubłach na psie odchody, dzięki czemu możemy posprzątać po swoim piesku. Komunikacją miejską w kierunku Domu Kultury „Chemik” można dostać się do parku dla pupili, a jeśli wybraliśmy się tu samochodem możemy zaparkować i zostawić nasz pojazd na pobliskim parkingu. Nieopodal znajdują się: Centrum Handlowe „Hala Manhatan”, kryta pływalnia MOSiR, Park Pojednania, skatepark, czy Dom Kultury „Chemik”.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.