Wybieg dla psów Chełmno al. 3 Maja

Adres

Wybieg dla psów
al. 3 Maja
86-203 Chełmno
na terenie parku
za pomnikiem Żołnierzy Armii Radzieckiej
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia, słupki do slalomu, przeskoki
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany pomiędzy al. 3 Maja a Nad Browiną za pomnikiem Żołnierzy Armii Radzieckiej, 86-203 Chełmno. Na terenie tego niewielkiego psiego parku zainstalowano urządzenia zabawowe – tor przeszkód dla psów (agility), na którym można uprawiać psie sporty. Do dyspozycji psów są między innymi słupki do slalomu, przeskoki, a także równoważnia. Dla właścicieli przygotowane są także elementy małej architektury jak ławki, kosze oraz pojemniki na psie odchody. Wstęp na chełmiński wybieg dla psów jest bezpłatny, a miejsce jest ogólnodostępne i czynne całodobowo. Odwiedź to miejsce jeśli planujesz potrenować labradora w Chełmnie na torze przeszkód lub po prostu wybiegać psa.

Teren przeznaczony do dyspozycji piesków jest ogrodzony, dlatego przebywające w nim psy mogą się bawić bez smyczy i nie uciekną właścicielowi. To miejsce, gdzie możemy spuścić ze smyczy naszego pupila, aby wybiegał się i pobawił z innymi psami zupełnie legalnie. Psi park niestety nie jest oświetlony, dlatego trudno z niego korzystać gdy się ściemnia. Teren jest zalesiony i można na nim spędzić aktywnie dzień z psem nawet podczas upałów. Nieopodal parku dla psów znajduje się parking samochodowy, Orlik, pomnik Żołnierzy Armii Radzieckiej.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Chełmno al. 3 Maja”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.