Labrador Retriever czekoladowe szczenięta z hodowli ZKwP FCI

Hodowla psów rasy Labrador retriever Copernicus Stars FCI zarejestrowana w ZKwP oddział Toruń planuje miot zimowy. Szczeniaki mają pojawić się w grudniu 2021 roku. Spodziewany miot w kolorze czekoladowym. Rodzice: Ojciec samiec Labrador retriever „Carlos” Passion Of My Life CALOGERO, (Ch.Pl.Ch.Ca. Madabout’s KISS IN MOTION x MłChRo ZODIACAL LIGHT z Grodu Hrabiego, Malmesbury), Badania: HD A, ED 0/0, serce czyste, Prcd-PRA, EIC, HNPK, CNM, long coat: N/N, pure chocolate (no yellow), Matka – Suczka Labrador retriever FRIDA LAVIA ALFA MATRIX CHPL, MŁCHPL, LIBERTANGO INGVER X OPIUM ALFA MATRIX, HD A, ED 0/0, OCD -/-, PRCD-PRA-n/n, EIC-N/N, HNPK-N/N, Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie, Toruń

Szczeniaki Labrador Związek Kynologiczny w Polsce

Hodowla EMISSARIUS zarejestrowana w ZKwP / FCI planuje miot szczeniaków rasy Labrador Retriever w umaszczeniu czarnym. Szczenięta jak informuje hodowca urodzą się w lutym 2022 roku. Rodzice to piękni przedstawiciele rasy o stabilnej psychice, szczęśliwe radosne psy. Przebadani w kierunku dysplazji stawów biodrowych i łokciowych – bez dysplazji. HD – A, ED 0/0, nie przekazują chorób dziedziczonych genetycznie…

Labrador w Parku Zielonym 800-lecia Świecie

Labrador w Parku Zielonym 800-lecia Świecie

Park Zielony 800-lecia w Świecie warto odwiedzać przez cały rok, by rozkoszować się ślicznymi krajobrazami i uprawiać spacerować z labradorem na świeżym powietrzu. Sprawdź to przyjazne miejsce dla psów w województwie kujawsko-pomorskim.

Labrador w Parku Miejskim Nowe Planty Chełmno

Labrador w Parku Miejskim Nowe Planty Chełmno

Lato to chyba najodpowiedniejsza pora roku, podczas której można odwiedzić wraz z labradorem Park Miejski Nowe Planty w Chełmnie, aby nacieszyć się odpoczynkiem wśród obfitej roślinności. Będąc z psem w woj. kujawsko-pomorskim pamiętaj zabrać psie zabawki i pobawić się tam z nim.

Labrador w Parku Jana III Sobieskiego Nakło nad Notecią

Labrador w Parku Jana III Sobieskiego Nakło nad Notecią

Park Jana III Sobieskiego w Nakle nad Notecią to nader urokliwe miejsce oferujące alejki, ławki, zieleń oraz kapitalne miejsce na spacer z labradorem czy też na odpoczynek w zgiełku miasta. Odwiedź z psem województwo kujawsko-pomorskie i wstąp tutaj, by pospacerować z nim.

Labrador w Parku nad Starym Kanałem Bydgoszcz

Labrador w Parku nad Starym Kanalem Bydgoszcz

W czasie spacerów z Labradorem w Parku nad Starym Kanałem w Bydgoszczy natkniemy się na co niemiara atrakcyjnych miejsc, gdzie możemy strzelić naszemu psiakowi wyjątkowe fotki, aby udostępnić je na facebooku lub na blogu. Fajnie jest poświęcić parę chwil i przemierzając z psem woj. kujawsko-pomorskie poćwiczyć w tym miejscu.

Labrador w Parku Jana Pawła II Brodnica

Labrador w Parku Jana Pawła II Brodnica

Park Jana Pawła II w Brodnicy to sympatyczne miejsce, aby podziwiać malownicze widoki i uprawiać sporty z labradorem, do którego można zawitać o każdej porze dnia i roku. Dla psa w woj. kujawsko-pomorskim znajdziemy wiele ciekawych miejscówek dla psów, które warto je zwiedzić.

Labrador w Nowym Parku Solankowym Inowrocław

Labrador w Nowy Parku Solankowym Inowrocław

Dla psa ten Nowy Park Solankowym w Inowrocławiu jest rajem, w którym może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, a także pobawić się z innymi psami. Fajne miejsca dla psów labrador na Kujawach.

Labrador w Parku na Słodowie Włocławek

labrador włocławek park miejski

Labrador w Parku na Słodowie we Włocławku. Świetne miejsce dla psów wszelkich gabarytów i maści, które lubią wędrować po zapachach i śladach innych psiaków.

Labrador w Parku miejskim Grudziądz

labrador Grudziądz park miejski

Labrador w Parku miejskim w Grudziądzu. Podczas spacerów napotkamy tu wiele ciekawych miejsc, gdzie możemy zrobić swojemu psu super zdjęcie, by podzielić się nim w mediach społecznościowych, lub na blogu.

Labrador w Parku Tysiąclecia Toruń

Labrador w Parku Tysiąclecia Toruń

Park Tysiąclecia w Toruniu to cudne zielone miejsce dla labradorów, które uwielbiają szwendać się po zapachach i śladach pozostałych psiaków. Odwiedź to przyjazne miejsce dla psów w woj. kujawsko-pomorskim.

Wybieg dla psów Inowrocław ul. Górnicza 19

Wybieg dla psów Inowrocław

Wybieg dla psów w Inowrocławiu to fajne miejsce dla labradora, który lubi zabawę na torze przeszkód. Wybieg zlokalizowany jest przy Skwerze Kombatantów. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Toruń ul. Wierzbowa

Wybieg dla psów Toruń

Wybieg dla psów w Toruniu to miejsce, w którym potrenujesz psa labrador. Wybieg zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Wierzbowa i Tymona Niesiołowskiego na dzielnicy Rubinkowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Toruń ul. Uniwersytecka

Psi park Toruń

Psi park w Toruniu. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Pamięci w dzielnicy Stare Miasto. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.