Labrador w Nowym Parku Solankowym Inowrocław

Labrador w Nowy Parku Solankowym Inowrocław

Dla psa ten Nowy Park Solankowym w Inowrocławiu jest rajem, w którym może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, a także pobawić się z innymi psami. Fajne miejsca dla psów labrador na Kujawach.

Labrador w Parku miejskim Grudziądz

labrador Grudziądz park miejski

Labrador w Parku miejskim w Grudziądzu. Podczas spacerów napotkamy tu wiele ciekawych miejsc, gdzie możemy zrobić swojemu psu super zdjęcie, by podzielić się nim w mediach społecznościowych, lub na blogu.

Labrador w Parku na Słodowie Włocławek

labrador włocławek park miejski

Labrador w Parku na Słodowie we Włocławku. Świetne miejsce dla psów wszelkich gabarytów i maści, które lubią wędrować po zapachach i śladach innych psiaków.

Wybieg dla psów Inowrocław ul. Górnicza 19

Wybieg dla psów Inowrocław, ul. Górnicza 19, przy Skwerze Kombatantów, kujawsko-pomorskie

Wybieg dla psów w Inowrocławiu to fajne miejsce dla labradora, który lubi zabawę na torze przeszkód. Wybieg zlokalizowany jest przy Skwerze Kombatantów. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Toruń ul. Wierzbowa

Wybieg dla psów Toruń, ul. Wierzbowa, Rubinkowo, kujawsko-pomorskie

Wybieg dla psów w Toruniu to miejsce, w którym potrenujesz psa labrador. Wybieg zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Wierzbowa i Tymona Niesiołowskiego na dzielnicy Rubinkowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Toruń ul. Uniwersytecka

Psi park Toruń, ul. Uniwersytecka, Stare Miasto, Park Pamięci, kujawsko-pomorskie

Psi park w Toruniu. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Pamięci w dzielnicy Stare Miasto. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Bydgoszcz ul. Swarzewska 6e

Wybieg dla psów Bydgoszcz, ul. Swarzewska 6e, osiedle Bartodzieje, kujawsko-pomorskie

Wybieg dla psów w Bydgoszczy koniecznie odwiedź z labradorem, jeśli tylko chcesz zapewnić mu właściwą dawkę ruchu. Wybieg zlokalizowany jest na osiedlu Bartodzieje w Parku Balaton. Znajdziemy tu przeszkody dla psów – tor agility. Sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Chełmno al. 3 Maja

Wybieg dla psów Chełmno, al. 3 Maja, za Pomnikiem Żołnierzy Armii Radzieckiej, kujawsko-pomorskie

Wybieg dla psów w Chełmnie – odwiedź to miejsce z labradorem. Wybieg zlokalizowany jest za Pomnikiem Żołnierzy Armii Radzieckiej. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Więcbork ul. Wojska Polskiego 9

Wybieg dla psów w Więcborku. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na terenie należącym do stowarzyszenia DogZone. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce. Twój labrador polubi ten obiekt.

Wybieg dla psów Rypin ul. Sportowa 41

Wybieg dla psów, Rypin, ul. Sportowa 41, obszar MOSiR, kujawsko-pomorskie

Wybieg dla psów w Rypinie. Wybieg zlokalizowany jest na terenie należącym do MOSiR. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce, w którym labrador pozna inne psiaki.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.