Wybieg dla psów Bydgoszcz ul. Wesoła 20 Kapuściska

Adres

Wybieg dla psów
ul. Wesoła 20
85-840 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Wesołej w Bydgoszczy. Na wybieg wchodzi się przez śluzę, a nawierzchnia parku dla psów jest w zdecydowanej większości pokryta ziemią. Na psim parku zamontowano tylko jedną atrakcję dla psiaków lubiących psie sporty. Wybieg dla psów wyposażono m.in. w równoważnie, która pozwala uczyć pieska dodatkowych umiejętności. Znajdziemy tu również wyposażenie w akcesoria małej architektury takie jak ławki, kosze na śmieci. Jednak psiego parku nie oświetlono przez co osoby pracujące w ciągu dnia nie mają możliwości komfortowo wyprowadzać psiaka o zmierzchu.

Wyposażenie placu zabaw dla psów w Bydgoszczy obejmuje kubły na psie kupy, pojemniki z papierowymi torebkami. Ponadto przez solidne ogrodzenie mamy pewność, że piesek nie odbiegnie bez wiedzy właściciela poza teren psiego placu. Z tego miejskiego skwerku dla psów można korzystać przez całą dobę, a co warte uwagi bez opłat. Posiadacze psiaków mają na użytek miejsce, w którym legalnie ich psy mogą bawić się i skakać luzem. Parking dla pojazdów znajduje się nieopodal parku, a ciut dalej znajduje się obiekty takie jak: Pływalnia „Piąta Fala” Bydgoszcz.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Bydgoszcz ul. Wesoła 20 Kapuściska”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.