Plac zabaw dla psów Toruń ul. Szosa Lubicka 178

Adres

Wybieg dla psów
ul. Szosa Lubicka 178
87-100 Toruń
Na Skarpie
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, kładka, równoważnia, przeskoki
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się na ulicy Szosa Lubicka, na osiedlu Na Skarpie w Toruniu. Ogólnodostępny dla mieszkańców wybieg dla psów jest bezpłatny i otwarty całodobowo. Na placu zabaw dla psów zamontowano ciekawe atrakcje dla psiaków uwielbiających aktywną zabawę. Do dyspozycji psów przygotowano następujące przeszkody: pochylnia, kładka, równoważnia, przeskoki. Ponadto małą architekturę dla właścicieli czworonogów tworzą tu ławki i kosze na śmieci.

Umieszczenie na obszarze placu zabaw dla psów w Toruniu kosza z dyspozytorem papierowych torebek na psie kupy zwiększy świadomość miejscowej ludności o potrzebie obowiązku uprzątnięcia po czworonożnym pupilu. Plac wyznaczony dla psiaków jest ogrodzony, dlatego będące w nim psy chętnie się bawią bez smyczy i nie znikną z oczu opiekunowi. Psi wybieg ma powierzchnię trawiastą. Natomiast wybieg dla psów nie został oświetlony, dlatego opiekunowie czworonogów chcący wyprowadzić psa po zmroku muszą być bardziej ostrożni. Miejsce doskonałe dla miejscowych właścicieli psiaków, dla których wybieg jest jedyną możliwością odpięcia psa ze smyczy. W pobliżu parku dla psów ulokowany jest parking dla samochodów i takie miejsce jak: Plac zabaw im. Piaszczystych rozrywek w Toruniu.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.