Labrador Retriever czekoladowe szczenięta z hodowli ZKwP FCI

Hodowla psów rasy Labrador retriever Copernicus Stars FCI zarejestrowana w ZKwP oddział Toruń planuje miot zimowy. Szczeniaki mają pojawić się w grudniu 2021 roku. Spodziewany miot w kolorze czekoladowym. Rodzice: Ojciec samiec Labrador retriever „Carlos” Passion Of My Life CALOGERO, (Ch.Pl.Ch.Ca. Madabout’s KISS IN MOTION x MłChRo ZODIACAL LIGHT z Grodu Hrabiego, Malmesbury), Badania: HD A, ED 0/0, serce czyste, Prcd-PRA, EIC, HNPK, CNM, long coat: N/N, pure chocolate (no yellow), Matka – Suczka Labrador retriever FRIDA LAVIA ALFA MATRIX CHPL, MŁCHPL, LIBERTANGO INGVER X OPIUM ALFA MATRIX, HD A, ED 0/0, OCD -/-, PRCD-PRA-n/n, EIC-N/N, HNPK-N/N, Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie, Toruń

Labrador w Parku Tysiąclecia Toruń

Labrador w Parku Tysiąclecia Toruń

Park Tysiąclecia w Toruniu to cudne zielone miejsce dla labradorów, które uwielbiają szwendać się po zapachach i śladach pozostałych psiaków. Odwiedź to przyjazne miejsce dla psów w woj. kujawsko-pomorskim.

Wybieg dla psów Toruń ul. Wierzbowa

Wybieg dla psów Toruń

Wybieg dla psów w Toruniu to miejsce, w którym potrenujesz psa labrador. Wybieg zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Wierzbowa i Tymona Niesiołowskiego na dzielnicy Rubinkowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Toruń ul. Uniwersytecka

Psi park Toruń

Psi park w Toruniu. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Pamięci w dzielnicy Stare Miasto. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.