Psi park Toruń ul. Uniwersytecka

Adres

Wybieg dla psów
ul. Uniwersytecka
87-100 Toruń
Stare Miasto
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, kładka, przeskoki, labirynt, równoważnia
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy ulicy Uniwersyteckiej na Starym Mieście w Toruniu. Jest to miejsce gdzie możemy wystarczająco wybiegać i podszkolić naszego pupila nie przeszkadzając nikomu. Wewnątrz znajduje się pokaźna ilość przeszkód, które umożliwiają zabawę pieskom. Teren wyposażony jest m.in. w pochylnie, kładkę, przeskoki, labirynt, równoważnie, które pozwalają uczyć psa kolejnych trików. Trawa wyściela sporą część skwerku dla psów. Wstęp na obiekt jest bezpłatny, a miejsce jest publicznie dostępne i czynne przez całą dobę.

Na tym wybiegu dla psów w Toruniu pieski mogą bez ograniczeń pohasać bez smyczy co z pewnością jest plusem. Znajdziesz tu urządzenia małej architektury na przykład: ławki dla opiekunów zwierzaków znajdujących się w wybiegu dla psów. Kolejnym potrzebnym wyposażeniem na psim placyku są kubły na odchody pomagające utrzymać obiekt w porządku. Możliwość ćwiczeń na psim parku po zmroku dają okoliczne latarnie. Nieopodal zlokalizowany jest parking dla samochodów, oraz kilka ciekawych miejsc: Park Pamięci Ofiar Zbrodni Pomorskiej 1939, Pomnik Ofiar Zbrodni Pomorskiej 1939 w Toruniu.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.