Psi park Toruń ul. Ludwika Waryńskiego 7/9 Jakubskie Przedmieście

Adres

Wybieg dla psów
ul. Ludwika Waryńskiego 7/9
87-100 Toruń
Jakubskie Przedmieście
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kładka, przeskoki, równoważnia
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy ulicy Ludwika Waryńskiego na Jakubskim Przedmieściu, Toruń. Duża część skwerku dla psów jest w zdecydowanej większości trawiasta. Świetne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zapewnić swoim psom odpowiednią ilość ruchu w psim towarzystwie. Ogólnodostępny dla opiekunów czworonożnych pupili plac zabaw dla psów jest bez opłat i czynny przez całą dobę. Parking dla samochodów znajdziemy w niewielkiej odległości od parku co jest niewątpliwie plusem dla osób dojeżdżających na miejsce samochodem. Brakuje tu jednak oświetlenia, które dawałoby przyjazne warunki do przebywania na wybiegu po zmroku.

W środku parku dla psów w Toruniu znajduje się wystarczająca ilość przeszkód, które stwarzają dobrą zabawę czworonogom. Plac zabaw dla psów posiada m.in. kładkę, pochylnię, przeskoki, równoważnię, które pozwalają uczyć psa kolejnych sztuczek. Na wyznaczonym terenie czworonożni przyjaciele mogą bez przeszkód pobawić się bez smyczy co jest wielkim atutem. Ponieważ na opiekunie psa odwiedzającym ten psi skwer spoczywa obowiązek porządkowania po swoim czworonożnym przyjacielu, zainstalowano tu kubły na psie odchody. Ponadto są również elementy małej architektury jak ławki i kosze na śmieci. Niedaleko wybiegu znajduje się plac zabaw dla dzieci i Park Glazja w Toruniu.

1 komentarz do “Psi park Toruń ul. Ludwika Waryńskiego 7/9 Jakubskie Przedmieście”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.