Wybieg dla psów Toruń ul. Balonowa 5

Adres

Wybieg dla psów
ul. Balonowa 5
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kładka, kłody
  • Podłoże: piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ul. Balonowa 9, 87-100 w Toruniu. Powierzchnia wybiegu to 600 m2 co stanowi, że możemy go określić jako park małej wielkości. Korzystać z niego mogą korzystać duże i małe pupile co jest istotnym aspektem dla właścicieli psów. Następną ważną informacją jest wejście do wybiegu, które jest możliwe całodobowo i bezpłatnie. Nawierzchnia wybiegu dla psa ma podłoże trawiaste. Na powierzchni wybiegu usytuowano tor z przeszkodami, na który składa się kładka i kłody. Na właścicieli czworonogów odwiedzających park czekają wygodne ławki i kosze na śmieci co na pewno ich ucieszy. Rozlokowując boksy na psie niespodzianki administrator wybiegu zlikwidował kolejny ważny kłopot.

Teren wybiegu dla psów w Toruniu ogrodzono płotem panelowym o wysokości 1,4 m będące skutecznym zabezpieczeniem przed ucieczką psa. Komunikacją miejską w kierunku Chełmińskiego Przedmieścia można dostać się do wybiegu dla psów co jest istotnym udogodnieniem dla nie posiadających auta. Nieopodal parku znajduje się przestronny miejsce parkingowe co jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących dostać się na miejsce własnym pojazdem. Każdy labrador w Toruniu polubi to miejsce, bo może tu spotkać inne chętne do zabawy pieski.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.