Wybieg dla psów Toruń ul. Wierzbowa

Adres

Wybieg dla psów
ul. Wierzbowa
87-100 Toruń
Rubinkowo
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: labirynt, pochylnia, kładka, przeskoki, równoważnia
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Wierzbowej na dzielnicy Rubinkowo, Toruń. W tym miejscu psiaki mają okazję wygonić się i przebywać z innymi zwierzakami, a właściciele wymienić doświadczeniami i spotkać się. Z tego publicznie dostępnego placu zabaw dla psów można korzystać całodobowo, a co warte uwagi nieodpłatnie. Teren placu psiego wybiegu zagospodarowano urządzeniami zabawowymi dla psów. Czworonożni przyjaciele mają do zabawy: labirynt, pochylnie, kładkę, przeskoki, równoważnię. Dlatego jeżeli tylko chcesz poćwiczyć na ww przeszkodach psa labrador w Toruniu to udaj się w to miejsce.

Na wybiegu dla czworonogów w Toruniu rozlokowano także elementy małej architektury: ławki i kosze na śmieci. Park wyznaczony do dyspozycji piesków jest ogrodzony, dlatego psy w nim przebywające chętnie się bawią bez smyczy i nie uciekną właścicielowi. Oświetlenie wybiegu dla psów umożliwia właścicielom czworonogów pracującym w ciągu dnia wyprowadzania psiaka wieczorową porą. Ponadto plac zabaw dla psów ma nawierzchnię trawiastą. Zachowanie czystości po czworonogu ułatwia oprzyrządowanie takie jak pojemniki z jednorazówkami i pojemniki na psie ekskrementy. Tuż obok zlokalizowany jest parking dla aut i rzeka Struga Toruńska (Bacha).

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.