Plac zabaw dla psów Toruń ul. Sikorskiego Stare Miasto

Adres

Wybieg dla psów
ul. Wały Generała Władysława Sikorskiego
87-100 Toruń
Stare Miasto
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Wały Generała Władysława Sikorskiego, Stare Miasto Toruń. Jest to około 500 mkw wybieg, którego nawierzchnia pokryta jest trawą. Skwerek dla psów jest otwarty całodobowo, a wstęp jest darmowy i ogólnodostępny dla właścicieli czworonożnych przyjaciół. W środku wybiegu niestety nie zostały umieszczone przeszkody dla psiaków. Nie ma tu jak w przypadku innych parków toru agility, na którym moglibyśmy poćwiczyć naszego psa. Pomimo tego jest to doskonałe miejsce, aby wybiegać psa, czy przeprowadzić socjalizację szczeniaka.

Osprzęt toruńskiego wybiegu dla psów obejmuje pojemniki na psie kupy, oraz pojemniki z workami. Ponadto przez właściwe ogrodzenie mamy pewność, że czworonożny przyjaciel nie oddali się bez zgody właściciela poza teren psiego placu zabaw. Dodatkowo zasadniczymi elementami małej architektury tego placu zabaw dla psów są ławki i kosze na śmieci. Dogodność korzystania z placu zabaw dla pupili po zmroku dają okoliczne latarnie. Chcąc skorzystać z wybiegu dla psów mamy możliwość zaparkować auto na parkingu, który jest blisko. Inne interesujące miejsca blisko parku dla psów to: Piernikowe Miasteczko, Baszta Koci Łeb w Toruniu.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.