Wybieg dla psów Inowrocław ul. Górnicza 19

Adres

Wybieg dla psów
ul. Górnicza 19
88-110 Inowrocław
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, talerzyki, pochylnia, płotki do przeskoków, tor z rurek
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Górniczej 19, 88-110 w Inowrocławiu, obok Skweru Kombatantów. Jest to średniej wielkości wybieg o przestrzeni zajmującej 1200 mkw. Istotnym aspektem jest to, że mogą skorzystać z niego tak samo opiekunowie dużych i małych czworonogów. Na te najmniejsze rasy psów należy szczególnie uważać, aby podczas zabawy nie wydostały się poza obiekt, ponieważ wysokie na 1.6 m ogrodzenie wokół placu nie ma podmurówki. Skorzystać z tego miejsca można całodobowo i bez opłaty, nawierzchnia psiego parku jest głównie trawiasto-ziemna.

Na powierzchni wybiegu dla psów usytuowano tor agility, na który składa się zestaw: talerzyki, kładka, płotki do przeskoków, tor z rurek oraz słupki do slalomu. Dlatego jest to doskonały obiekt, w którym poćwiczymy na przeszkodach do psów naszego labradora w Inowrocławiu. Zdecydowanie wygodne ławki i kosze na śmieci zadowolą właścicieli czworonogów odwiedzających park. Analogicznie do pojemników na odpady w psim parku rozmieszczono kubły na psie „niespodzianki” i tym samym zlikwidowano kłopot z ich składowaniem. Komunikacją miejską w stronę skweru kombatantów można dostać się do parku co jest ważnym udogodnieniem dla niezmotoryzowanych. Dobrym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów chcących dojechać autem jest przestronny parking samochodowy, który znajduje się w pobliżu psiego parku. Pobliskie latarnie częściowo oświetlają teren wybiegu.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.