Labrador w Parku Jana III Sobieskiego Nakło nad Notecią

Planujesz poszkolić psa Labrador w Nakle nad Notecią, na pewno odwiedź Park Jana III Sobieskiego. Chcąc odetchnąć od rumoru miasta warto udać na tę strefę zieleni i oddać się relaksacyjnym elementom naszego życia. Ponadto dla psa przebywanie w parku to super rozrywka oraz możliwość progresu psychoaktywnego w miejskim otoczeniu. Kapitalną porą roku, w trakcie której trzeba pozwiedzać park jest jesień, to wtedy jego drzewa są niebywałym pokazem czerwonych, pomarańczowych i złotych liści. Dla każdego psiaka to miejsce jest oazą, w której może obwąchiwać drzewa, kwiaty i krzewy, a także pobawić się z napotkanymi pieskami.

Będąc w parku z psem pamiętaj o tych zasadach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniego wybiegu dla psów pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie powinno się pozostawiać bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne oddzielaj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj identyfikator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Nakle nad Notecią

Park miejski zapewnia dostęp do odpoczynku, napędza lokalną gospodarkę, zwiększa ceny nieruchomości, a także chroni przed zbyt zanieczyszczającym oddziaływaniem miasta na środowisko. Oprócz tego zwiększa też odporność miast, a na dodatek niweluje następstwa pewnych niepożądanych sił przyrody jak susza czy powódź. Park ten obejmuje alejki, tereny piknikowe, malownicze widoki, z tej przyczyny przestrzeń ta stała się znanym miejscem wypoczynku. Miejski park to ochoczo uczęszczane miejsce spotkań mieszkańców, którzy szukają żwawego relaksu, spacerów lub chwili wytchnienia. Fajnie jest poświęcić chwilę czasu i odwiedzając z psem Labrador województwo kujawsko-pomorskie poprzebywać w tym miejscu.

Adres parku: Armii Krajowej, Nowy Świat, Nakło nad Notecią, gmina Nakło nad Notecią, powiat nakielski, województwo kujawsko-pomorskie, Polska

Dodaj komentarz