Plac zabaw dla psów Wrocław ul. Kaszubska 5

Adres

Wybieg dla psów
ul. Kaszubska 5
50-214 Wrocław
Nadodrze
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Kaszubskiej, Nadodrze. Z tego ogólnodostępnego psiego parku można korzystać przez całą dobę, a co istotne bez opłat. Skwerek jest ogrodzony, dlatego też w czasie zabawy psiak nie ucieknie na ulicę. W obecnej chwili w parku dla psów nie znajdziemy toru przeszkód (agility) takich jak podesty, tunele, równoważnie. Nie mniej jednak jest to fajne miejsce aby np. wybiegać lub socjalizować psa labrador we Wrocławiu.

Park dla psów jest w zdecydowanej większości trawiasty i został wyposażony w oprzyrządowania małej architektury: ławki, kosze na śmieci. Możność przebywania na wybiegu po zmroku dają okoliczne latarnie. Ponadto wyposażenie wrocławskiego wybiegu obejmuje pojemniki na psie odchody. Chcąc skorzystać z placu zabaw dla psów na dzielnicy Nadodrze we Wrocławiu możemy pozostawić auto na parkingu, który znajduje się nieopodal. Inne ciekawe obiekty blisko parku to: Skatepark.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.