Dog park Lublin ul. Koncertowa

Adres

Wybieg dla psów
ul. Koncertowa
20-854 Lublin 
przy przecięciu z ul. Poturzyńska
woj. lubelskie

Najważniejsze informacje

 • Wstęp: bezpłatny
 • Otwarcie: czynny całą dobę
 • Ogrodzenie: tak
 • Przeszkody: brak
 • Podłoże: trawa
 • Pojemnik na psie odchody: brak
 • Oświetlenie: brak
 • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Dog park w Lublinie znajduje się przy ulicy Koncertowej przy osiedlu Prestige. Psi park działa całą dobę, a wstęp jest darmowy i publicznie dostępny dla opiekunów czworonogów. Psy które są łagodne mogą na tym obiekcie hasać bez smyczy, a ponieważ miejsca jest sporo psiaki z pewnością spożytkują swoją energię w odpowiedni sposób. Na wybiegu niestety nie ma atrakcji dla psów uwielbiających aktywne ćwiczenia na torze agility. Nie znajdziemy tu przeszkód dla czworonożnych przyjaciół takich jak tunel, przeskoki, czy równoważnie oraz innych ciekawostek. Pomimo tego jest to przyjazne miejsce dla psów i jeśli chcesz poćwiczyć swojego labradora w Lublinie to odwiedź ten psi park.

Solidne ogrodzenie placu wybiegu dla psów ma zapobiec przed wydostaniem się czworonożnych pupili tu przebywających poza wybieg. Zainstalowanie na terenie placu zabaw dla psów kosza na psie odchody zwiększa świadomość miejscowej ludności o potrzebie obowiązku sprzątania po psiaku. Dodatkowo małą architekturę dla właścicieli piesków tworzą tu kosze na śmieci i ławki. Trawa pokrywa praktycznie cały plac zabaw dla psów i dlatego też jest to świetne miejsce, aby wybiegać psa bez obawy na kontuzje. Brakuje tu jednak oświetlenia co ogranicza możliwość skorzystania z obiektu po zmroku. Natomiast parking dla samochodów znajduje się nieopodal parku, a niewiele dalej znajduje się obiekty takie jak: Boisko szkolne, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie.

1 komentarz do “Dog park Lublin ul. Koncertowa”

 1. Byliśmy już parę razy i na pewno znowu odwiedzimy.
  Nasze psiaki Kaja i Aron były bardzo zadowolone z harców na dużej przestrzeni.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.