Dog park Lublin ul. Koncertowa

Dog park Lublin, ul. Koncertowa, na przecięciu Poturzyńska, lubelskie

Psi park w Lublinie to doskonałe miejsce, w którym wybiegasz labradora. Wybieg zlokalizowany jest przy przecięciu ulic Koncertowa i Poturzyńska. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Lublin ul. Rąblowska 21

Wybieg dla psów, Lublin, ul Rąblowska 21, dzielnica Wrotków, lubelskie

Wybieg dla psów w Lublinie to fajne miejsce dla labradora, który lubi psią zabawę. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Wrotków. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Plac zabaw dla psów Lublin ul. Stefana Okrzei 14

Plac zabaw dla psów Lublin, ul. Stefana Okrzei 14, park Wąwóz Kalina, lubelskie

Plac zabaw dla psów w Lublinie to miejsce, które warto odwiedzić z labradorem. Wybieg zlokalizowany jest w parku Wąwóz Kalina. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Lublin ul. Dziewanny 27

Psi park Lublin, ul. Dziewanny 27, w Czubach Północnych, lubelskie

Psi park w Lublinie to doskonałe miejsce, w którym wybiegasz labradora. Wybieg zlokalizowany jest w Czubach Północnych. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.