Labrador w Parku im. Św. Jana Pawła II Lublin

Labrador w Parku im. Św. Jana Pawła II Lublin

Do Parku im. św. Jana Pawła II w Lublinie najprzyjemniej przyjść z labradorem w cieplejszych okresach roku, latem jesienią, wiosną i latem, ale również zimą to miejsce zachwyci nas swoją wyjątkową atmosferą. Będąc z psem w województwie lubelskim świetnym pomysłem jest przechadzka do tego miejsca.

Dog park Lublin ul. Koncertowa

Dog park Lublin

Psi park w Lublinie to doskonałe miejsce, w którym wybiegasz labradora. Wybieg zlokalizowany jest przy przecięciu ulic Koncertowa i Poturzyńska. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Lublin ul. Rąblowska 21

Wybieg dla psów

Wybieg dla psów w Lublinie to fajne miejsce dla labradora, który lubi psią zabawę. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Wrotków. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Plac zabaw dla psów Lublin ul. Stefana Okrzei 14

Plac zabaw dla psów Lublin

Plac zabaw dla psów w Lublinie to miejsce, które warto odwiedzić z labradorem. Wybieg zlokalizowany jest w parku Wąwóz Kalina. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Psi park Lublin ul. Dziewanny 27

Psi park Lublin

Psi park w Lublinie to doskonałe miejsce, w którym wybiegasz labradora. Wybieg zlokalizowany jest w Czubach Północnych. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.