Wybieg dla psów Lublin ul. Rąblowska 21

Adres

Wybieg dla psów
ul. Rąblowska 21
20-001 Lublin 
woj. lubelskie

Najważniejsze informacje

 • Wstęp: bezpłatny
 • Otwarcie: czynny całą dobę
 • Ogrodzenie: tak
 • Przeszkody: drzewa
 • Podłoże: trawa
 • Pojemnik na psie odchody: tak
 • Oświetlenie: brak
 • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Rąblowskiej 21, 20-001 Lublin. Powierzchnia placu zabaw dla psów to 1500 m2 co powoduje, że możemy go określić jako park dużych rozmiarów. Korzystać z niego mogą korzystać małe i duże psy co jest istotnym aspektem dla ich właścicieli. Istotną ważną informacją jest wejście do psiego parku, które jest możliwe przez cała dobę i bezpłatnie. Podłoże parku dla psa jest wyłożone trawą. Na powierzchni wybiegu brak toru z przeszkodami. Jedyne przeszkody dla psów mogą stanowić rosnące na terenie wybiegu liczne drzewa. Natomiast jeśli szukasz miejsca dla labradora w Lublinie, żeby go wybiegać to wybierz się na ten wybieg.

Na właścicieli pupilów przebywających w parku dla psów w Lublinie rozstawiono wygodne ławki i kosze na śmieci co z pewnością ich ucieszy. Budując kosz na psie kupy właściciel wybiegu rozwiązał kolejny ważny problem. Opuszczenie terenu przez psa z wybiegu niewątpliwie uniemożliwia wysokie na 1.5 m panelowe ogrodzenie wokół placu. Komunikacją miejską w stronę Romera 01 można dostać się do parku dla pupili co jest ważnym ułatwieniem dla niezmotoryzowanych. Idealnym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących dojechać samochodem są miejsca parkingowe na osiedlu Wrotków, które znajduje się w pobliżu wybiegu.

3 komentarze do “Wybieg dla psów Lublin ul. Rąblowska 21”

 1. Trawa, śmietniki, ławeczki, wszystko co potrzebne jest na miejscu. Bardzo lubimy tam spędzać czas z przyjaciółmi i ich psami.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.