Wybieg dla psów Lublin ul. Ogródkowa 11 Wieniawa

Adres

Wybieg dla psów
ul. Ogródkowa 11
20-067 Lublin 
Wieniawa
woj. lubelskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów w Lublinie znajduje się przy ulicy Ogródkowej na dzielnicy Wieniawa. Psi wybieg jest czynny przez całą dobę, a wstęp jest bez opłat i ogólnodostępny dla mieszkańców. Powierzchnia placu zabaw dla psów ma podłoże trawiaste. Na wybiegu dla czworonożnych pupili rozlokowano także urządzenia małej architektury takie jak ławki dla opiekunów psów. Jest to miejsce gdzie można do woli poćwiczyć i wybiegać naszego labradora w Lublinie nie wadząc nikomu.

Mocne ogrodzenie przestrzeni psiego placu ma zapobiec przed ucieczką czworonożnych pupili w nim przebywających poza teren. Na placu zabaw dla psów są także zamontowane pojemniki z papierowymi torebkami i oczywiście pojemniki na psie odchody niezbędne na takim obiekcie. Niestety nie znajdziemy tu toru przeszkód dla psów, a także oświetlenia które poprawiałoby warunki podczas korzystania z tej przestrzeni po zmierzchu. Natomiast tuż obok zlokalizowany jest parking dla samochodów, oraz kilka ciekawych miejsc: Stadion Lublinianki.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Lublin ul. Ogródkowa 11 Wieniawa”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.