Plac zabaw dla psów Lublin ul. Stefana Okrzei 14

Adres

Wybieg dla psów
ul. Stefana Okrzei 14
Kalinowszczyzna
20-400 Lublin 
woj. lubelskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów znajduje się przy ulicy Stefana Okrzei w parku Wąwóz Kalina, Lublin. Przede wszystkim jest to sporych rodzajów wybieg, a jego podłoże w zdecydowanej większości pokrywa trawa. Solidne ogrodzenie terenu wybiegu dla czworonożnych pupili ma zabezpieczać przed wydostaniem się piesków w nim będących poza obiekt. Co należy zaznaczyć na tym psim parku nie zamontowano atrakcji dla piesków uwielbiających aktywne ćwiczenia. W obecnej chwili nie rozmieszczono tu toru przeszkód dla psów do tzw. agility. Jednak można to przyjść i np. socjalizować naszego labradora w Lublinie z innymi psami. Dodatkowo odwiedzający park dla psów ma możliwość zaparkować auto na parkingu, który znajduje się nieopodal.

Obiekt doskonały dla opiekunów psiaków, dla których psi park jest możliwością spuszczenia pieska ze smyczy aby wybiegał się do woli z innymi zwierzakami. Są tu także części małej architektury takie jak ławki i kosze na śmieci. Z tego publicznie dostępnego wybiegu dla psów można korzystać całodobowo, a co ważne darmowo. Dodatkowo uprzątanie po swoim psie umożliwia oprzyrządowanie wybiegu dla psów takie jak pojemniki na psie odchody. Możność korzystania z placu zabaw dla psów po zmroku dają zainstalowane okoliczne latarnie, które doświetlają to miejsce. Co bardzo ważne znajdziemy tu także miski na wodę dla piesków, wystarczy zabrać ze sobą butelkę wody. Kolejne ciekawe obiekty blisko parku to: plac zabaw dla dzieci, Wąwóz Kalina, Wieża dla Jerzyków

1 komentarz do “Plac zabaw dla psów Lublin ul. Stefana Okrzei 14”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.