Psi park Lublin ul. Dziewanny 27

Adres

Wybieg dla psów
ul. Dziewanny 27
20-400 Lublin 
woj. lubelskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów Rury zlokalizowany jest przy ulicy Dziewianny 27, w dzielnicy Czuby Północne w Lublinie. Z tego publicznie dostępnego psiego wybiegu można korzystać całą dobę, a co istotne bez opłat. Psi park ma powierzchnię z murawy. Odwiedzając park dla psów możemy zaparkować auto na parkingu, który znajdziemy w pobliżu. Brakuje tu akcesoriów do zabawy jak tor przeszkód do psich sportów. Nie znajdziemy tu np.: pochylni, czy płotków jak w innych tego typu obiektach. Jednak jeśli szukasz terenu dla labradora w Lublinie, w którym pobawi się z innymi psami odwiedź ten obiekt.

Wyposażenie lubelskiego parku dla psów nie obejmuje również kubłów na psie kupy, czy pojemników z torebkami. Okoliczne latarnie doświetlają teren i korzystanie z wybiegu jest możliwe w dzień i wieczorem. Przez solidne ogrodzenie mamy pewność, że pies nie odbiegnie bez zgody opiekuna na zewnątrz psiego parku. Pomimo braku toru przeszkód jest to świetny teren dla wszystkich osób, które chciałyby zagwarantować swoim pieskom właściwą dawkę ruchu w najlepszym dla nich towarzystwie. Inne ciekawe miejsca nieopodal: plac zabaw wąwóz LSM, plac zabaw Jana Sawy

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.