Wybieg dla psów Żory ul. Boryńska 39

Adres

Wybieg dla psów
ul. Boryńska 39
osiedle Księcia Władysława
44-240 Żory
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

 • Wstęp: bezpłatny
 • Otwarcie: czynny całą dobę
 • Ogrodzenie: tak
 • Przeszkody: talerzyki, przeskok, pochylnia skośna, kładka, słupki do slalomu
 • Podłoże: trawa, ziemia
 • Pojemnik na psie odchody: tak
 • Oświetlenie: nie
 • Teren: umiarkowanie zacieniony

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów „Ażorek” zlokalizowany jest przy ulicy Boryńskiej i Al. Zjednoczonej Europy, na osiedlu Księcia Władysława, Żory. Nawierzchnia parku dla psów jest w zdecydowanej większości trawiasta. Rozlokowanie na obiekcie kosza z dyspozytorem papierowych torebek na psie nieczystości zwiększa wiedzę mieszkańców o przymusie uprzątnięcia po piesku. Teren jest ogrodzony, dzięki czemu w trakcie igraszek pies nie pobiegnie poza wyznaczone miejsce. Zainstalowano urządzenia zabawowe, tor z przeszkodami do psich zabaw. Rozmieszczono tu przeszkody dla psów takie jak: talerzyki, przeskok, pochylnia skośna, kładka, słupki do slalomu, grzybki a także inne atrakcje. Dlatego jest to fajne miejsce dla właściciela labradora w Żorach, w którym możemy potrenować psa.

Psi park w Żorach to również strefa spotkań właścicieli psiaków różnych ras, gdzie wymieniają się cennymi informacjami dotyczącymi piesków. Wybieg dla psów niestety nie został doświetlony i korzystanie np. zimową czy jesienną porą jest mało komfortowe. Za to na placu zabaw dla zwierzaków zainstalowano elementy małej architektury: ławki i kosze na śmieci. Psi park działa całą dobę, a wstęp jest bezpłatny i ogólnodostępny dla opiekunów psów. Podsumowując jest to nie wielki wybieg, ale zaopatrzony w tor agility i furtkę ze śluzą, która zwiększa bezpieczeństwo piesków tu przebywających. W pobliżu wybiegu dla psów ulokowany jest parking dla aut, oraz takie miejsca jak Park Handlowy Żory.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Żory ul. Boryńska 39”

 1. Byłoby dobrze gdyby wszyscy sprzątali po swoim psie tak jak na wybiegu. Niestety najczęściej właściciele o tym zapominają.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.