Labrador Retriever ZKwP/FCI szczeniaki

Hodowla Labradorów z Jaskrowskiego Grodu FCI zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce oddział Częstochowa planuje miot zimowy. Szczeniaki mają przyjść na świat w lutym 2022 roku. Jak informuje hodowca rodzice szczeniaków są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, a także są przebadani pod kątem chorób genetycznych. Rodzice: Ojciec samiec Labrador retriever: INTERCHAMPION LAB’SPB USTAS. Matka suczka Labrador retriever: DAISY z JASKROWSKIEGO GRODU
Lokalizacja: Śląskie, Jaskrów

Labrador retriever hodowla ZKwP FCI szczeniaki

Hodowla Labrador retriever „Brunatnica” zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce oddział Częstochowa / FCI planuje miot jesienny. Szczeniaki mają pojawić się we wrześniu 2021 roku. Rodzicami zostaną: Ojcies samiec Labrador retriever Tornado Azgard, Mama suczka Labrador retriever M.Nana Tarancon
Lokalizacja: Śląskie, Cyganka

Labrador retriever szczenięta z hodowli ZKwP (FCI)

Hodowla Jurajska Gwiazda FCI planuje miot labrador retriever. Szczeniaki mają pojawić się w styczniu 2022 roku. Rodzicami zostaną: Mama – czarna suczka rasy Labrador retriever „torpeda” Jagódka – OPIA Jurajska Gwiazda (wyniki badań: HD A, ED 0/0, HNPK wolna, EIC wolna, oczy czyste, gonio free). Tata – żółty, energiczny samiec Labrador retriever o imieniu WATT – AUSTIN Kreuzburg (HD A, ED 0/0, PRA wolny, EIC wolny, oczy czyste, gonio free). Watt jest Młodzieżowym Championem Polski, a w tym sezonie wystawowym będzie walczył o ostatni wniosek do „dorosłego” Championatu Polski…

Szczenięta Labrador po Championie z rodowodem ZKwP (FCI)

Hodowla Biały Domek zarejestrowana w ZKwP / FCI planuje miot zimowy psów rasy Labrador retriever. Jak informuje hodowla kremowe (biszkoptowe) szczeniaki pojawią się początkiem roku 2022. Rodzicami zostaną: Mama AMANDA Biały Domek FCI, Ojciec szczeniąt AVALANCHE Kreuzburg FCI, piękny pies, wielokrotny zdobywca Championatów w Polsce i Europie (FCI).

Labrador w Parku Zamkowym Żywiec

Labrador w Parku Zamkowym Żywiec

Park Zamkowy w Żywcu dla każdego labradora jest rajem, w którym może obwąchiwać krzewy, drzewa i kwiaty, a także pobawić się z napotkanymi pieskami. Przebywając wraz z psem w woj. śląskim skieruj się do tego miejsca.

Labrador w Parku Leśnym Czerwionka-Leszczyny

Labrador w Parku Leśnym Czerwionka-Leszczyny

Przedwiośniem Park Leśny w Czerwionce-Leszczynach nadal nie jest w pełni rozkwitu, ale widoczne są już jego możliwości i warto wybrać się tu na spacer z labradorem. W związku z tym przemierzając z psem województwo śląskie z pewnością wybierz się tutaj.

Labrador w Parku Zamkowym Pszczyna

Labrador w Parku Zamkowym Pszczyna

Opiekun jak i pies do życia potrzebuje świeżego tlenu, dlatego też należałoby skorzystać z zielonej przestrzeni, którą oferuje Park Zamkowy w Pszczynie. Odwiedź z psem województwo śląskie i zajrzyj tu, by pospacerować z nim.

Labrador w Parku Grunwaldzkim Lubliniec

Labrador w Parku Grunwaldzkim Lubliniec

W Parku Grunwaldzkim w Lublińcu podczas spacerowania z labradorem napotkamy wiele frapujących miejscówek, gdzie możemy cyknąć pieskowi wyjątkowe fotki, po to by udostępnić je na blogu lub na instagramie. Przebywając z psem w województwie śląskim nie zapomnij wziąć psich zabawek i pobawić się tam z nim.

Labrador w Parku Miejskim Łaziska Górne

Labrador w Parku Miejskim Łaziska Górne

Definitywnie nie da się określić pory roku, w trakcie której Park Miejski w Łaziskach Górnych jest najładniejszy, a więc wypada udać się tu na spacer z labradorem i zweryfikować jego uroki wiosną, latem, jesienią i zimą. Sprawdź to przyjazne miejsce dla psów w woj. śląskim.

Labrador w Parku Sensorycznym Rydułtowy

Labrador w Parku Sensorycznym Rydułtowy

Park Sensoryczny w Rydułtowach to niezłe miejsce do przeżywania momentów odprężenia w upalne dni dla spacerowiczów z labradorami i dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Będąc z psem w województwie śląskim pamiętaj zabrać psie zabawki i pobawić się tam z nim.

Labrador w Parku Miejskim Mini Arboretum Bieruń

Labrador w Parku Miejskim Mini Arboretum Bieruń

W parku Miejskim Mini Arboretum w Bieruniu można przystanąć z labradorem na małe fascynujące momenty, takie jak powąchanie roślin. Odwiedź to przyjazne miejsce dla psów w województwie śląskim.

Labrador w Parku Miejskim Pyskowice

Labrador w Parku Miejskim Pyskowice

W Parku Miejskim w Pyskowicach znajdziemy niezwykły pejzaż, który każdego dnia nęci dużą liczbę amatorów miejskiej zieleni, pragnących odpocząć lub pospacerować z labradorem w zharmonizowanym pięknie. W związku z tym odwiedzając z psem woj. śląskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Leśnym im. Powstańców Śląskich Radlin

Labrador w Parku Leśnym im. Powstańców Śląskich Radlin

Park Leśny im. Powstańców Śląskich w Radlinie to świetna strefa dla labradorów, które mogą tu poniuchać i odkrywać co w trawie piszczy, jak również poznać psich przyjaciół. Przebywając wraz z psem w województwie śląskim udaj się do tego miejsca.

Labrador w Parku Góra Powstańców Śląskich Radzionków

Labrador w Parku Góra Powstańców Śląskich Radzionków

Park Góra Powstańców Śląskich w Radzionkowie daje odpowiednie uwarunkowania, aby zapewnić psu Labrador potrzebną dzienną porcję ruchu na świeżym powietrzu. Odwiedź tę zieloną strefę będąc razem z psem w województwie śląskim.

Labrador w Parku Miejskim Ustroń

Labrador w Parku Miejskim Ustroń

Człowiek jak i Labrador, by żyć potrzebuje czystego powietrza, z tego powodu należałoby go zaczerpnąć z zielonej przestrzeni oferowanej przez to Park Miejski w Ustroniu. Sprawdź z psem woj. śląskie i zajrzyj tu, aby pospacerować z nim.

Labrador w Parku Leśnym Katowice

Labrador w Parku Leśnym Katowice

W Parku Leśnym w Katowicach można w ciszy spocząć i odsapnąć wraz z labradorem od pośpiechu obecnego na co dzień w mieście. Nie przegap tej strefy będąc z psem w województwie śląskim.

Labrador w Parku Włókniarzy Bielsko-Biała

Labrador w Parku Włókniarzy Bielsko-Biała

Park Włókniarzy w Bielsku-Białej oferuje długie ścieżki gwarantując tym sposobem odwiedzającym dogodne okoliczności do spacerów z labradorem. Dobrze jest poświęcić chwilę czasu i odwiedzając z psem woj. śląskie poprzebywać tutaj.

Labrador w Parku Zielona Dąbrowa Górnicza

Labrador w Parku Zielona Dąbrowa Górnicza

Park Zielona w Dąbrowie Górniczej bywa często uczęszczanym miejscem przez mieszkańców z labradorami. Dla psa woj. śląskie zapewnia mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Labrador w Parku Zdrojowym Jastrzębie-Zdrój

Labrador w Parku Zdrojowym Jastrzębie-Zdrój

Park Miejski w Jastrzębiu-Zdroju to miejsce, które daje tchnienie rześkiego powietrza od zgiełku ulicy, w którym możemy zrelaksować się z labradorem. Fajnie jest znaleźć chwilę czasu i odwiedzając z psem woj. śląskie pospacerować tutaj.

Labrador w Parku Miejskim Lasek Czechowice-Dziedzice

Labrador w Park Miejski „Lasek” Czechowice-Dziedzice

Park Miejski „Lasek” w Czechowicach-Dziedzicach to miejsce, które daje tchnienie rześkiego powietrza od zgiełku ulicy i w którym możemy odpocząć wraz z labradorem. Zaplanuj wycieczkę po województwie śląskim i nie omiń tego miejsca.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.