Labrador w Parku Sensorycznym Rydułtowy

Jeśli chcesz szkolić psa Labrador w Rydułtowach, sprawdź na pewno Park Sensoryczny. To miejsce, które daje powiew rześkiego powietrza od zgiełku ulicy, w którym możemy odpocząć. Dla Twojego psiaka przebywanie w parku to doskonała zabawa i możliwość progresu psychoaktywnego w naturalnym środowisku. Jednoznacznie nie można określić pory roku, w czasie której to miejsce jest najładniejsze, dlatego też wypada zweryfikować jego uroki zimą, jesienią, latem i wiosną. Pies z pewnością polubi to miejsce, zawsze można spotkać tu bratnią duszę do figli oraz obwąchiwać krzewy i drzewa o nietypowych kształtach i zapachach.

Nie zapominajmy o tych zasadach będąc w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeśli nie ma dedykowanej powierzchni dla psa pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj swojego psa bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Rydułtowach

W naszym kraju miejski park w społecznym, fizycznym i gospodarczym dobrobycie miast oraz ich mieszkańców odgrywa żywotną rolę. Co ważne podnosi też odporność miast, a także łagodzi następstwa pewnych negatywnych żywiołów jak susza czy powódź. Jest tu sporo fajnych zakątków z ławkami, można posiedzieć, zatrzymać się na chwilę i wyciszyć się w przyjemnej zieleni miejskiej. Obmyślając wypad weekendowy na wycieczkę razem z przyjaciółmi, koniecznie odwiedź ten park, idealnie nadający się do takiej rekreacji. Tę zieloną strefę należy wziąć pod uwagę będąc na wycieczce z psem Labrador w woj. śląskim.

Adres parku: Park Sensoryczny – Rydułtowska Odprężalnia Sensoryczna Rosa, Karol, osiedle Karola, Rydułtowy, powiat wodzisławski, województwo śląskie, 44-280, Polska

Dodaj komentarz