Wybieg dla psów Zgorzelec ul. Parkowa 3

Adres

Wybieg dla psów
ul. Parkowa 3
59-900 Zgorzelec
Park im. Andrzeja Błachańca
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, tunel, słupki do slalomu, talerzyki
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest w Parku im. Andrzeja Błachańca, przy ulicy Parkowej w Zgorzelcu. Wybieg dla psów ma nawierzchnię z murawy. Ułatwia on czworonogim przyjaciołom i ich opiekunom trening agility polegający, na wspólnym forsowaniu specjalnego toru z przeróżnymi urządzeniami. Wstęp na skwerek dla psów jest nieodpłatny, a miejsce jest społecznie dostępne i czynne przez całą dobę. Małą architekturę dla osób tworzą tu ławki i kosze na śmieci. Na tym psim wybiegu znajdują się akcesoria dla psiaków, na których można poćwiczyć z czworonogim pupilem. Wybieg dla psów posiada m.in. tunel, słupki do slalomu, talerzyki oraz przeskoki, które pozwalają uczyć zwierzaka dodatkowych trików. Odwiedź ten obiekt jeśli planujesz potrenować swojego labradora w Zgorzelcu.

Wybieg dla psów został oświetlony i korzystanie np. w zimowe czy jesienne dni jest ułatwione. Na obiekcie przeznaczonym dla czworonogów są również pojemniki z workami i oczywiście pojemniki na psie kupy niezbędne w takim miejscu. Rozmieszczone ogrodzenie na około psiego placu ma uniemożliwiać samodzielne wyjście czworonożnych przyjaciół na zewnątrz. Korzystając z psiego wybiegu możemy zaparkować auto na parkingu, który znajduje się w niewielkiej odległości. Kolejne interesujące atrakcje blisko parku to: Fort im. Rafala Nowackiego, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu, plac zabaw im Andrzeja Błachańca.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.