Wybieg dla psów Warszawa ul. Marymoncka

Adres

Wybieg dla psów
ul. Marymoncka
02-495 Warszawa Bielany
Las Bielański
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, podest, talerzyki, przeskoki, pochylnia, kładka, równoważnia
  • Podłoże: piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów „Polana Hutnik” znajduje się na dzielnicy Bielany, przy ulicy Marymonckiej, Warszawa. Dzięki dobremu ogrodzeniu jesteśmy pewni, że czworonożny przyjaciel nie odbiegnie bez wiedzy właściciela poza teren wybiegu dla psów. Przeznaczenie tego skweru umożliwia luźne spacery z czworonożnym przyjacielem (bez kagańca i smyczy). W psim parku są też pojemniki z jednorazówkami i oczywiście kubły na psie odchody potrzebne w takim miejscu. Wstęp na psi park jest nieodpłatny, a miejsce jest publicznie dostępne i czynne całodobowo.

Planujesz poćwiczyć swojego labradora w Warszawie, ten park dla psów sprawdzi się świetnie. W środku znajduje się kilkanaście przeszkód, które umilają zabawę psom. Zbudowano tu wyjątkowy tor agility, którego składową są różne sprzęty – słupki do slalomu, podest, talerzyki, przeskoki, pochylnia, kładka, równoważnia. Ponadto piasek powleka dużą część tego parku dla psów. Dodatkowo są również składowe małej architektury takie jak ławki dla właścicieli psów, na których można odpocząć. Brakuje tu jednak oświetlenia, które ułatwiałoby korzystanie z tej strefy dla psa po zmroku. Miejsce, na którym można zostawić samochód również nie jest oświetlone. Nieopodal wybiegu znajduje się kilka interesujących miejsc: górka saneczkowa, plac „Kartograje” w Lasku Bielańskim, Warszawa.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.