Wybieg dla psów Rypin ul. Sportowa 41

Adres

Wybieg dla psów
ul. Sportowa 41
87-500 Rypin
teren należący do MOSiR
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: obręcze do przeskoków, tunel, pochylnia, płotki
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Sportowej 41, 87-500 w Rypinie, w obrębie obszaru należącego do MOSiR. Jest to średniej wielkości wybieg. Korzystać z niego mogą korzystać małe i duże psy co jest ważnym aspektem dla ich właścicieli. Możliwość wejścia do psiego parku jest całodobowa i bez opłaty. Powierzania psiego parku ma podłoże trawiaste. Na powierzchni wybiegu usytuowano tor z przeszkodami, na który składa się tunel, pochylnia skośna, płotki i obręcze do przeskoków. Więc sprawdź to miejsce jeśli planujesz potrenować zwinność swojego labradora w Rypinie.

Z pewnością wygodne ławki, czy zainstalowane kosze na śmieci ucieszą wszystkich odwiedzających park dla psów w Rypinie. Analogicznie do pojemników na odpady w psim parku ulokowano pojemniki na psie niespodzianki i zlikwidowano kłopot z ich składowaniem. Ewentualną ucieczkę psa z wybiegu niewątpliwie ogranicza wysokie na 1.6 m panelowe ogrodzenie wokół obiektu. Dla niezmotoryzowanych właścicieli czworonogów chcących skorzystać z z psiego parku istnieje możliwość przyjazdu autobusem w kierunku MOSiR. Przed wybiegiem znajduje się miejsce parkingowe co jest dobrym rozwiązaniem dla osób chcących dotrzeć autem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.