Wybieg dla psów Pruszków ul. Andrzeja

Adres

Wybieg dla psów
ul. Andrzeja 1
Arena Pruszków
05-800 Pruszków
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, pochylnia, kładka, równoważnia, słupki do slalomu, talerzyki, przeskoki, obręcze
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów „Ogródek Agility” znajduje się na terenie Areny Pruszków przy ulicy Andrzeja w Pruszkowie. Małą architekturę dla opiekunów zwierzaków tworzą tu ławki i kosze na śmieci. Następnym potrzebnym wyposażeniem na psim skwerku są pojemniki na odchody pomagające utrzymać miejsce w porządku. Zainstalowane ogrodzenie wokół miejsca ma uniemożliwiać swobodne wybiegnięcie czworonożnych przyjaciół na zewnątrz obiektu. Społecznie dostępny dla opiekunów czworonogów plac zabaw dla psów jest bezpłatny i otwarty całodobowo.

Na placu zabaw dla psów w Pruszkowie pieski, które są łagodne mogą na tym terenie ganiać bez ograniczeń. Ponadto na wybiegu zamontowano już większość atrakcji dla psów lubiących psie sporty. Rozlokowano tu tor przeszkód dla piesków umożliwiający uprawianie agility: tunel, pochylnia, kładka, równoważnia, słupki do slalomu, talerzyki, przeskoki, obręcze oraz inne ciekawostki. Jednak placu zabaw dla psów nie oświetlono co uniemożliwia osobom pracującym w ciągu dnia wyprowadzania czworonoga po zmroku. Aby psy były tu bezpieczne nawierzchnia placu ma podłożę z piasku i trawy. Tuż obok zlokalizowany jest parking dla pojazdów i kilka ciekawych miejsc: Stawy Pęcickie, Arena Pruszków, plac zabaw dla dzieci, czy Skwet im. ZTL „Pruszkowiacy”.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Pruszków ul. Andrzeja”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.