Wybieg dla psów Płock ul. Gen. Kutrzeby 2a

Adres

Wybieg dla psów
ul. Gen. Kutrzeby 2a
oś. Podolszyce Północne
09-410 Płock
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kłody, pochylnia, kładka
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Gen. Kutrzeby 2a, 09-410 w Płocku na osiedlu Podolszyce Północne. Jest to średniej wielkości wybieg o powierzchni 1500 mkw, z którego można korzystać przez całą dobę oraz bezpłatnie. Podzielony został na dwa obszary: przedsionek w którym pies może się zaaklimatyzować i docelowy wybieg dla psów. Ten plac zabaw dla psów jest również oświetlony dlatego można z niego korzystać bez przeszkód wieczorami. Sprawdź to miejsce jeśli planujesz potrenować labradora w Płocku.

Dla właścicieli czworonogów ustawiono wygodne ławki i kosze na śmieci ułatwiające sprzątanie po swoich pupilach. Na terenie parku dla psów rozlokowano tor agility, na który składają się kłody oraz pochylnia prosta oraz skośna. Jest również drewniana altana, można w niej schronić się przed deszczem lub nadmiernym słońcem. Całość została ogrodzona płotem co zwiększa bezpieczeństwo i bez obaw można puścić psa ze smyczy. Dla właścicieli psów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość dojazdu komunikacją miejską lub samochodem – blisko parku znajduję się parking dla aut. W Parku Północnym, na terenie którego jest ten wybieg są również inne atrakcje takie jak plac zabaw dla dzieci, czy pumptruck.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.