Szczenięta Labrador Retriever z hodowli ZKwP

Domowa hodowla Lovely Szamki zrejestrowana w ZKwP planuje miot psów rasy Labrador retriever o umaszczeniu biszkoptowym. Szczeniaki mają się urodzić w grudniu 2021 roku i być gotowe do odbioru wczesną wiosną 2022 roku. Rodzice: Mamą zostanie suczka Labrador retriever BASTI z Galicyjskiej Ziemi, Tata to samiec Labrador retriever REMEMBER ME Nordnix. Jak podaje hodowca rodzice szczeniąt są wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych HD-A, ED-0/0…

Labrador w Parku na Zdunach Płock

Labrador w Parku na Zdunach Płock

Dla Labradora przesiadywanie w Parku na Zdunach w Płocku to doskonała rozrywka i możliwość progresu psychoaktywnego w zielonym otoczeniu. Z pewnością psu w woj. mazowieckim to miejsce przypadnie do gustu.

Wybieg dla psów Płock ul. Gen. Kutrzeby 2a

Wybieg dla psów Płock

Wybieg dla psów w Płocku to z pewnością fajne miejsce dla labradora, który lubi aktywną zabawę. Wybieg zlokalizowany jest w Parku Północnym. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.