Wybieg dla psów Oława ul. Rybacka 31

Adres

Wybieg dla psów
ul. Rybacka 31
55-200 Oława
pomiędzy Odrą a Oławą
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: brak
  • Przeszkody: pochylnia, kładka, tunel, przeskoki, obręcze, platformę, a także kryjówki
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest pomiędzy rzekami Odrą, a Oławą przy ulicy Rybackiej, Oława. Skwerek dla psów jest publicznie dostępny, darmowy i otwarty przez całą dobę. Znajdziecie tu kilkanaście urządzeń przygotowanych z myślą dla czworonogów. Zbudowano praktyczny tor agility, na który składają się oryginalne akcesoria – pochylnia, kładka, tunel, przeskoki, obręcze, platformę, a także kryjówki dla właściciela psa. Psiaki, które są przyjaźnie nastawione mogą w tym miejscu biegać bez uwięzi i bawić się z innymi czworonogami. Kolejna informacja, to podłoże. Murawa wyściela znaczącą połać tego wybiegu dla psów.

Rozstawienie na obszarze psiego placu zabaw w Oławie kosza z dyspozytorem torebek na psie kupy zwiększa wiedzę odwiedzających teren o konieczności uprzątnięcia po czworonożnym pupilu. Należy jednak zwrócić uwagę, że brakuje tu ogrodzenia i czworonożny pupil może oddalić się bez zgody właściciela poza teren psiego parku. Nie ma tu również oświetlenia dzięki któremu korzystanie z parku dla psów byłoby możliwe o każdej porze dnia. Natomiast zamontowano tu akcesoria małej architektury, czyli ławki i kosze na śmieci. Kilka ciekawych miejsc: Stadion OCKF Oława, rzeka Odra, rzeka Oława, a także parking dla pojazdów usytuowane są w pobliżu parku dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.