Wybieg dla psów Legionowo ul. Piotra Wysockiego 4

Adres

Wybieg dla psów
ul. Piotra Wysockiego 4
05-120 Legionowo 
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki z opon, kłody, słupki do slalomu
  • Podłoże: piasek
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest przy ulicy Piotra Wysockiego 4, 05-120 w Legionowie. Pod względem powierzchni należy do parków małej wielkości. Korzystać z niego mogą korzystać duże i małe psy co jest istotnym aspektem dla właścicieli psów. Istotną ważną informacją jest wejście do parku dla psów, które jest możliwe całodobowo i bezpłatnie. Nawierzchnia wybiegu ma powierzchnię piaszczystą. Odwiedź ten obiekt jeśli chcesz socjalizować z innymi psami swojego labradora w Legionowie.

Na terenie wybiegu dla psów usytuowano tor agility, na który składają się kłody, słupki do slalomu oraz przeskoki z opon. Zdecydowanie wygodne ławki i kosze na śmieci zadowolą wszystkich odwiedzających park. Brak niestety pojemników na psie niespodzianki. Samowolną ucieczkę psa z wybiegu niewątpliwie zabezpiecza wysokie na 1.6 m panelowe ogrodzenie wokół parku dla psów. Dla niezmotoryzowanych właścicieli czworonogów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość dojazdu transportem publicznym w kierunku przystanku Sobieskiego 04. W pobliżu wybiegu znajduje się przestronny parking samochodowy co jest dobrym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów chcących dotrzeć autem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.