Wybieg dla psów Krosno ul. Podkarpacka 9

Adres

Wybieg dla psów
ul. Podkarpacka 9
38-400 Krosno
woj. podkarpackie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: podesty, kłody, płotki do przeskoków
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Podkarpackiej 9, 38-400 Krosno. Jest to dużej wielkości plac zabaw dla psów o przestrzeni zajmującej 3000 mkw. Ważnym aspektem jest to, że mogą skorzystać z niego tak samo miłośnicy dużych i małych psów. Kolejną ważną informacją jest wejście do psiego parku, które jest możliwe całodobowo i bezpłatnie. Powierzchnia wybiegu dla psa ma nawierzchnię trawiastą dlatego jest to bezpieczne miejsce i sprawdzi się do szkolenia wśród innych psów labradora w Krośnie.

Na powierzchni wybiegu dla psów rozlokowano tor przeszkód, na który składają się kłody, płotki do przeskoków i podesty. Zdecydowanie wygodne ławki i kosze na śmieci zadowolą wszystkich odwiedzających park. Analogicznie do pojemników na odpady na wybiegu umieszczono boksy na psie odchody i zlikwidowano kłopot z ich składowaniem. Opuszczenie terenu wybiegu przez psa zabezpiecza wysokie na 1.6 m panelowe ogrodzenie z podmurówką, które zbudowano wokół tego parku dla psów. Dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z parku istnieje możliwość przyjazdu autobusem linią komunikacji miejskiej w kierunku węzła Guzikówka. Natomiast idealnym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów chcących dojechać własnym transportem są miejsca parkingowe zlokalizowane blisko tego miejsca. Niestety po zmroku korzystanie z parku jest utrudnione ponieważ nie zamontowano tu lamp oświetlających teren.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.