Labrador w Parku Imienia Włodzimierza Skarbka-Borowskiego Dębica

Labrador w Parku Imienia Włodzimierza Skarbka-Borowskiego Dębica

Każdemu psu Park Imienia Włodzimierza Skarbka-Borowskiego w Dębicy na pewno przypadnie do gustu zważywszy na fakt, że może tu spotkać innych kumpli i pomyrdać do nich ogonkiem. Na Podkarpaciu jest wiele miejsc które warto odwiedzić z labradorem, to niewątpliwie należy do nich.

Labrador w Lesie Zwierzynieckim Tarnobrzeg

Labrador w Lesie Zwierzynieckim Tarnobrzeg

Zabierz na spacer labradora do Lasu Zwierzynieckiego w Tarnobrzegu. Dla psa to miejsce jest rajem, w którym może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, a także pobawić się z innymi psami. Województwo podkarpackie oferuje wiele miejsc, które warto odwiedzić z psem, to jedno z nich.

Psi park Rzeszów ul. Bulwarowa 5

Psi park Rzeszów, Bulwarowa 5, przy Rzeszowskich Bulwarach, podkarpackie

Psi park w Rzeszowie odwiedź koniecznie, jeśli chcesz poćwiczyć labradora na torze agility. Wybieg zlokalizowany jest przy Rzeszowskich Bulwarach. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Krosno ul. Podkarpacka 9

Wybieg dla psów Krosno, ul. Podkarpacka 9, przy węźle Guzikówka, podkarpackie

Wybieg dla psów w Krośnie to idealny obiekt dla opiekuna labradora, który chce psu zapewnić fajną zabawę. Wybieg zlokalizowany jest przy węźle Guzikówka. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.