Labrador Retriever szczeniaki hodowla FCI

Hodowla Labradorów Biszkoptowa Ferajna zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP / FCI) planuje miot zimowy. Czarne szczeniaki Labrador retriever z tego miotu pojawią się w grudniu 2021 roku. Rodzicami zostaną: Samiec Labrador retriever DIAMENT Herbu Rawicz FCI,  HDA – wolny od dysplazji stawów biodrowych, EDOO – wolny od dysplazji stawów łokciowych, Suczka Labrado retriever FURINA Thunder-Poland FCI, HDA – wolna od dysplazji stawów biodrowych…

Labrador w Parku Zamkowym Łańcut

Labrador w Parku Zamkowym Łańcut

Park Zamkowy w Łańcucie to jedyne w swoim rodzaju miejsce dla labradorów, gdzie często napotkamy innych spacerowiczów z psami, które uwielbiają rozrabiać w grupie. Odwiedź z psem woj. podkarpackie i zajrzyj tutaj, by pochodzić razem z nim.

Labrador w Parku Miejskim im. hr. Marii i Oliviera Resseguier Nisko

Labrador w Parku Miejskim im. hr. Marii i Oliviera Resseguier Nisko

Park Miejski im. hr. Marii i Oliviera Resseguier w Nisku to ujmujące miejsce by podziwiać malownicze widoki i uprawiać sporty, do którego można zawitać z labradorem o każdej porze dnia i roku. Dobrze jest poświęcić parę chwil i odwiedzając z psem województwo podkarpackie poćwiczyć tutaj.

Labrador w Zespole Pałacowo – Parkowym Przeworsk

Labrador w Zespole Pałacowo - Parkowym Przeworsk

Przedwiośniem Zespół Pałacowo – Parkowy w Przeworsku jeszcze nie jest w pełni bogactwa natury, ale widoczny jest już jego potencjał, który umili spacery z Labradorem. Pies w woj. podkarpackim z pewnością polubi takie zielone obszary jak ten.

Labrador w Parku Sybiraków Rzeszów

Labrador w Parku Sybiraków Rzeszów

W Parku Sybiraków w Rzeszowie można przystanąć z labradorem na małe fascynujące momenty, takie jak wąchanie kwiatów i krzewów. Koniecznie sprawdź tą zieloną strefę przebywając z psem w woj. podkarpackim.

Labrador w Parku miejskim im. Bohaterów Monte Cassino Jarosław

Labrador w Park miejski im. Bohaterów Monte Cassino Jarosław

Park miejski im. Bohaterów Monte Cassino w Jarosławiu jest wręcz idealnym miejscem, aby rozpocząć socjalizację młodego labradora z racji, że w tym obszarze nietrudno o spotkanie z innymi psami spacerującymi z właścicielami. Odwiedź to przyjazne miejsce dla psów w woj. podkarpackim.

Labrador w Parku Imienia Włodzimierza Skarbka-Borowskiego Dębica

Labrador w Parku Imienia Włodzimierza Skarbka-Borowskiego Dębica

Każdemu psu Park Imienia Włodzimierza Skarbka-Borowskiego w Dębicy na pewno przypadnie do gustu zważywszy na fakt, że może tu spotkać innych kumpli i pomyrdać do nich ogonkiem. Na Podkarpaciu jest wiele miejsc które warto odwiedzić z labradorem, to niewątpliwie należy do nich.

Labrador w Parku Miejskim Jasło

Labrador w Park Miejski Jasło

Park Miejski w Jaśle to świetne miejsce dla labradorów, które mogą tu poniuchać i poszperać co w trawie piszczy jak również poznać inne psiaki. Odwiedź to miejsce przemierzając z psem Podkarpacie.

Labrador w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza Sanok

Labrador w Park Miejski im. Adama Mickiewicza Sanok

Park Miejski im. Adama Mickiewicza w Sanoku warto odwiedzać o każdej porze roku, by rozkoszować się urokliwymi krajobrazami. Dla psa labrador to miejsce jest oazą, w której może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, jak również pobawić się z innymi psami. Zajrzyj tu będąc w województwie podkarpackim.

Labrador w Parku Jordana Krosno

Labrador w Parku Jordana Krosno

Park Jordana w Krośnie warto odwiedzać z labradorem przez cały rok, by zachwycać się malowniczymi krajobrazami oraz ćwiczyć sport na świeżym powietrzu. W związku z tym przemierzając z psem woj. podkarpackie z pewnością sprawdź to miejsce.

Labrador w Parku Miejskim Planty Mielec

Labrador w Parku Miejskim „Planty” Mielec

Park Miejski „Planty” w Mielecu to super miejsce dla labradorów, gdzie zawsze spotkamy innych spacerowiczów z psami, które lubią zabawę w towarzystwie. Będąc w województwie podkarpackim z psem, odwiedź tę zieloną strefę.

Labrador w Parku Miejskim Stalowa Wola

Labrador w Parku Miejskim Stalowa Wola

Park Miejski w Stalowej Woli to otwarte publicznie miejsce umożliwiające wam czytanie książki, spacery ze swoim labradorem lub odpoczynek na świeżym powietrzu. Odwiedź to ciekawe miejsce dla psów w woj. podkarpackim

Labrador w Lesie Zwierzynieckim Tarnobrzeg

Labrador w Lesie Zwierzynieckim Tarnobrzeg

Zabierz na spacer labradora do Lasu Zwierzynieckiego w Tarnobrzegu. Dla psa to miejsce jest rajem, w którym może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, a także pobawić się z innymi psami. Województwo podkarpackie oferuje wiele miejsc, które warto odwiedzić z psem, to jedno z nich.

Labrador w Parku Zamkowym im. Mariana Strońskiego Przemyśl

Labrador w Parku Zamkowym im. Mariana Strońskiego Przemyśl

Park Zamkowy im. Mariana Strońskiego w Przemyślu to miejsce, które daje tchnienie rześkiego powietrza od zgiełku ulicy i w którym warto zrelaksować się wraz z psem labrador. Podkarpacie to jedno z piękniejszych województw w naszym kraju i dodatkowo przyjazne dla psów.

Psi park Rzeszów ul. Bulwarowa 5

Psi park Rzeszów

Psi park w Rzeszowie odwiedź koniecznie, jeśli chcesz poćwiczyć labradora na torze agility. Wybieg zlokalizowany jest przy Rzeszowskich Bulwarach. Zobacz co oferuje ten wybieg dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Krosno ul. Podkarpacka 9

Wybieg dla psów Krosno

Wybieg dla psów w Krośnie to idealny obiekt dla opiekuna labradora, który chce psu zapewnić fajną zabawę. Wybieg zlokalizowany jest przy węźle Guzikówka. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.