Wybieg dla psów Rzeszów al. Wincentego Witosa 94

Adres

Wybieg dla psów
ul. Wincentego Witosa 94
35-115 Rzeszów
woj. podkarpackie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, słupki do slalomu, płotek, przeskok pojedynczy oraz talerzyki
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Wincentego Witosa 94, 35-115 Rzeszów. Jest to średniej wielkości park, na terenie którego można wybiegać labradora w Rzeszowie, aby zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu. Mogą w nim przebywać duże i małe czworonogi co jest istotnym aspektem dla ich właścicieli. Następną ważną informacją jest wejście do wybiegu, które jest możliwe przez cała dobę i bezpłatnie. Powierzania wybiegu ma nawierzchnię trawiastą. Na powierzchni psiego parku rozlokowano tor z przeszkodami, na który składa się tunel, płotek, przeskok, talerzyki czy słupki do slalomu.

Na wszystkich odwiedzających park dla psów w Rzeszowie rozstawiono wygodne ławki i kosze na śmieci co na pewno ich ucieszy. Analogicznie do pojemników na śmieci na placu ulokowano kubły na psie niespodzianki i zlikwidowano kłopot z ich składowaniem. Samowolną ucieczkę psa z wybiegu niewątpliwie uniemożliwia wysokie na 1.4 m panelowe ogrodzenie wokół psiego parku. Komunikacją miejską kierując się na Park Zdrowia można dostać się do wybiegu dla pupili co jest istotnym ułatwieniem dla nie posiadających auta. Dobrym rozwiązaniem dla osób chcących dojechać samochodem jest duży parking samochodowy który jest w pobliżu wybiegu.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.