Psi park Rzeszów ul. Bulwarowa 5

Adres

Wybieg dla psów
ul. Bulwarowa 5
Bulwary Rzeszowskie
35-051 Rzeszów
woj. podkarpackie

Najważniejsze informacje

 • Wstęp: bezpłatny
 • Otwarcie: 6:00 – 22:00
 • Ogrodzenie: tak
 • Przeszkody: talerzyki, tunel, słupki do slalomu, płotek, przeskok
 • Podłoże: trawa, ziemia
 • Pojemnik na psie odchody: tak
 • Oświetlenie: tak
 • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park mieści się przy ulicy Bulwarowej 5, 35-051 w Rzeszowie tuż przy rzece Wisłok, na terenie Rzeszowskich Bulwarów. Z pewnością miejsce spodoba się miłośnikom i właścicielom psów. Wybieg jest ogrodzony i można w nim zgodnie z prawem puścić psa ze smyczy, aby wybiegał się z innymi pupilami. Mogą w nim bawić się psy małe i duże jednak w jednym miejscu, ponieważ wybieg dla psów nie został podzielony na strefy. Jest to park średniej wielkości ale dobrze wyposażony, znajdują się w nim akcesoria dla psów takie jak: talerzyki, tunel, słupki do slalomu, płotek, przeskok. Szukasz terenu dla labradora w Rzeszowie, w którym pobawi się z innymi psami, lub poćwiczysz go na przeszkodach, sprawdź ten obiekt dla psiaków.

Możliwość korzystania z parku wyłącznie w godzinach od 6:00 do 22:00. Wstęp jest bezpłatny. Powierzchnia psiego wybiegu jest wyłożona trawą i ziemią. Opiekunowie mogą odpocząć na ławkach zainstalowanych na terenie obiektu. Na plus należy wymienić kubły na psie odchody, a także oświetlenie. Osoby, które korzystają z publicznego transportu zbiorowego mogą dojechać do parku linią komunikacji miejskiej w kierunku Rzeszowskich Bulwarów. Natomiast nieopodal parku dla psów znajduje się miejsce parkingowe co jest dobrym rozwiązaniem dla osób chcących dojechać samochodem. Inne ciekawe miejsca blisko tego wybiegu dla psów: Fontanna na Bulwarach, Park Kultury i Wypoczynku, plac zabaw dla dzieci.

1 komentarz do “Psi park Rzeszów ul. Bulwarowa 5”

 1. Totalna porażka , nikomu nie polecam , byłam tam dzisiaj z moimi maltańczykami , żadnych atrakcji dla piesków , gdy weszłyśmy tam to jeden pan wyszedł ze swoim pieskiem raczej agresywnym ,spuściłam Tosię na chwilę ale zaraz wróciła i chciała wyjść a Keyti to cały czas była na smyczy , takie miejsca powinny być zamknięte tym bardziej że został zagryziony tam mały piesek , owszem reklamują się świetnie ale po rozmowie z okolicznymi mieszkańcami to nigdy tam nie wrócimy .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.