Labrador w Parku Zamkowym Łańcut

Chciałbyś iść na spacer z psem Labrador w Łańcucie, weź pod uwagę obowiązkowo Park Zamkowy. To miejsce, które daje powiew rześkiego powietrza od zgiełku ulicy, w którym warto odetchnąć. Dobrym pomysłem jest udać się w tą zieloną przestrzeń pragnąć spotkać kolejnych opiekunów piesków, z którymi można wymienić doświadczenia na temat czworonogich pupilów. Ujmujące miejsce aby oglądać urzekające plenery i oddawać się sportom, do którego można zawitać o dowolnej porze dnia i roku. Cudne miejsce dla psów wszelkich gabarytów i ras, lubiących wędrować po śladach i zapachach innych psin.

Przebywając w parku z psem nie zapomnij o poniżej wyszczególnionych normach:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego czworonogiego pupila mają aktualną datę.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wygospodarowanej przestrzeni dla psa, nie zapomnij, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez nadzoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Łańcucie

Miejski park według definicji to uporządkowany publicznie dostępny, obszar miejskiej zieleni pełniący zadanie rekreacyjne i wypoczynkowe, a nierzadko również sportowe lub inne. Jednocześnie wspomaga oczyszczanie powietrza w mieście, jak i również je ochładza. Dziś park spełnia ważną funkcję jako miejsce spotkań mieszkańców i gości, pragnących odpocząć od tłocznego miasta. Dobre miejsce do przeżywania chwil wytchnienia w słoneczne dni dla spacerujących, a także dla tych co mają sportowego ducha w sobie. Fajnie jest znaleźć parę chwil i przemierzając z psem Labrador województwo podkarpackie poćwiczyć tutaj.

Adres parku: Tadeusza Kościuszki, Trześnik, Osiedle Wschód, Łańcut, powiat łańcucki, województwo podkarpackie, 37-100, Polska

Dodaj komentarz