Wybieg dla psów Kielce ul. Klonowa 31

Adres

Wybieg dla psów
ul. Klonowa 31
25-554 Kielce
woj. świętokrzyskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, pochylnia, kładka, przeskoki, słupki do slalomu
  • Podłoże: ziemia, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Klonowej 31, 25-554 Kielce. Jest to średniej wielkości park o przestrzeni zajmującej 1500 mkw. Istotnym aspektem jest to, że mogą w nim przebywać tak samo posiadacze dużych i małych czworonogów. Kolejną ważną informacją jest wejście do parku dla psów, które jest możliwe całodobowo i bez opłaty. Ponadto powierzania wybiegu ma nawierzchnię ziemisto-piaszczystą. Dodatkowo na powierzchni psiego parku rozlokowano tor z przeszkodami, na który składa się wiele elementów takich jak tunel, pochylnia, kładka, przeskoki, słupki do slalomu. Więc jeśli chcesz poćwiczyć agility ze swoim labradorem w Kielcach to odwiedź ten skwerek.

Na właścicieli czworonogów przebywających w wybiegu dla psów w Kielcach rozstawiono komfortowe ławki, kosze na śmieci co na pewno ich ucieszy. Rozmieszczając pojemniki na psie niespodzianki administrator wybiegu zlikwidował kolejny ważny kłopot. Opuszczenie terenu przez psa z wybiegu niewątpliwie uniemożliwia wysokie na 1.6 m panelowe ogrodzenie wokół parku. Dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z wybiegu istnieje możliwość przyjazdu autobusem linią komunikacji miejskiej w stronę Zalewu Kieleckiego. W pobliżu wybiegu znajduje się miejsce parkingowe co jest dobrym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów chcących dojechać własnym transportem.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Kielce ul. Klonowa 31”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.