Labrador szczeniaki biszkoptowe czarne ZKwP FCI

Hodowla labradorów „Świętokrzyska Kiara” zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce / FCI planuje miot jesienny. Szczeniaki mają pojawić się w listopadzie 2021 roku. Spodziewane umaszczenie psów to czarny, biszkoptowy. Rodzice: Mama suczka Labrador retriever Funny Urok Pojezierza FCI-HD-A,ED-0/0, Tata samiec Labrador retriever Darth Vader z Iłżeckiego Grodu CH.PL FCI -HD-A,ED 0/0,PRA,ĆNM,EIC-cler.
Lokalizacja: Świętokrzyskie, Smyków

Szczenięta Labrador Retriever z hodowli ZKwP/FCI

Hodowla „Batiland” Labrador Retriever ZKwP/FCI planuje miot zimowy. Szczeniaki mają urodzić się w grudniu 2021 roku. Rodzicami zostaną: Ojciec: samiec Labrador retriever Pol.Ch. Pol.J.Ch Sharouns San Miguel z hodowli KOCIOKWIK HD-A,ED-0/0, prcd-PRA:N/N CLEAR, EIC: N/N CLEAR, CNM: N/N CLEAR, HNPK:N/N CLEAR. Matka: suczka Labrador retriever Bonita BATILAND HD-A,ED-0/0, prcd-PRA: Optigen B, EIC: N/N CLEAR, CNM: N/N CLEAR, HNPK:N/N CLEAR.
Lokalizacja: Świętokrzyskie, Jędrzejów

Labrador Retriever – czekoladowe szczeniaki ZKwP/FCI

Hodowla Optimus Canis zarejestrowana w ZKwP /FCI planuje początkiem roku 2022 miot psów rasy Labrador retriever. Jak informuje hodowla maluchy to szczenięta ze starannie zaplanowanych miotów, gdzie rodzice dobrani są odpowiednio pod kontem rodowodów, charakteru i eksterieru.

Labrador biszkoptowe szczenięta ZKwP/FCI

W hodowli Psów Rasowych Passion Dog FCI dnia 07.10.2021 roku urodziły się śliczne biszkoptowe szczenięta labradorów. Jak informuje hodowla ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i wybitne osiągnięcia wystawowe. Ojcem jest piękny i bardzo mądry Interchampion C.I.E, Champion: PL AT, CH, SK,DE, LU, HU, Grand Champion: PL, SK, Młodzieżowy Champion: PL, AT, DE, SK LU AVALANCHE Kreuzburg a mamą nasza śliczna i bardzo ciepła psychicznie ZULIA Passion Dog.

Labrador w Parku Piszczele Sandomierz

Labrador w Parku Piszczele Sandomierz

Dobrym zamiarem jest przyjść z labradorem do Parku Piszczele w Sandomierzu pragnąć poznać kolejnych miłośników piesków, z którymi mamy możliwość porozmawiać o czworonogich pupilach. Dobrze jest poświęcić parę chwil i odwiedzając z psem woj. świętokrzyskie poprzebywać w tym miejscu.

Labrador w Parku Miejskim im. Małachowskich Końskie

Labrador w Parku Miejskim im. Małachowskich Końskie

Mieszkańcy uwielbiają Park Miejski im. Małachowskich w Końskich za dające cień drzewa oraz szlaki przyjazne dla spacerowiczów z labradorami. Dobrze jest poświęcić parę chwil i odwiedzając z psem woj. świętokrzyskie poprzebywać tutaj.

Labrador w Parku Zdrojowym Busko-Zdrój

Labrador w Parku Zdrojowym Busko-Zdrój

Park Zdrojowy w Busku-Zdroju to otwarte publicznie miejsce ułatwiające spacery, czytanie książki lub po prostu relaks na świeżym powietrzu z Labradorem. Dla psów województwo świętokrzyskie zapewnia wiele przyjaznych miejsc – to z pewnością jedno z nich.

Labrador w Parku Miejskim Jędrzejów

Labrador w Parku Miejskim Jędrzejów

W Parku Miejskim w Jędrzejowie znajdziemy niezwykły krajobraz, w którym warto pospacerować ze swoim labradorem. Sprawdź to przyjazne miejsce dla psów w woj. świętokrzyskim.

Labrador w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica Kielce

Labrador w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica Kielce

Wielu psom rasy Labrador Park Miejski im. Staszica w Kielcach ewidentnie przypadnie do gustu mając na uwadze to, że może tu spotkać wiernych czworonogich kumpli i zaprosić ich do figli. Dla psów województwo świętokrzyskie zapewnia mnóstwo atrakcyjnych miejsc – to z pewnością jedno z nich.

Labrador w Parku Miejskim Skarżysko-Kamienna

Labrador w Parku Miejskim Skarżysko-Kamienna

W parku Miejskim w Skarżysku-Kamiennej podczas spacerów napotkamy wiele ciekawych miejsc, gdzie możemy zrobić swojemu psu super zdjęcie, by podzielić się nim w mediach społecznościowych, lub na blogu. Odwiedź to miejsce będąc z labradorem w woj. świętokrzyskim.

Labrador w Parku Kultury Starachowice

Labrador w Parku Kultury Starachowice

Planując odpocząć z labradorem od zgiełku miasta opłaca się udać do Parku Kultury w Starachowice i oddać się relaksacyjnym elementom naszego życia. Sprawdź to przyjazne miejsce dla psów w woj. świętokrzyskim.

Wybieg dla psów Kielce ul. Klonowa 31

Wybieg dla psów

Wybieg dla psów w Kielcach. Odwiedź to miejsce jeśli chcesz poćwiczyć agility ze swoim labradorem. Wybieg zlokalizowany jest przy Zalewie Kieleckim. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.