Wybieg dla psów Kalisz ul. Grobla 23

Adres

Wybieg dla psów
ul. Grobla 23
przy Aquapark Kalisz
62-800 Kalisz
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, tunel, przeskok
  • Podłoże: trawa, piasek, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest pomiędzy rzeką Swędrnia, a ulicą Grobla 23, 62-800 Kalisz. Znajduje się tu wiele urządzeń przygotowanych z myślą dla czworonogów. Opracowano praktyczny tor agility, na który składają się różne ciekawe sprzęty (przeszkody dla psów) – tunel, przeskok oraz słupki do slalomu. Dlatego jeśli planujesz wybiegać i potrenować na przeszkodach labradora w Kaliszu, ten psi park sprawdzi się świetnie. Natrafisz tu na urządzenia, elementy małej architektury typu ławki dla właścicieli czworonożnych pupili znajdujących się na placu zabaw dla psów. Obiekt nie został doświetlony i przebywanie wieczorami np. zimową czy jesienną porą jest utrudnione.

Każdy odwiedzającym to miejsce powinien posprzątać po swoim pupilu, zamontowano tu pojemniki na odchody. Ogólnodostępny dla wszystkich mieszkańców wybieg dla psów jest bezpłatny i czynny całą dobę. Dzięki solidnemu ogrodzeniu mamy pewność, że pies nie ucieknie właścicielowi poza teren placu zabaw. Psy, które nie są agresywne mogą w tym psim parku biegać bez smyczy, czy kagańca i bawić się z innymi psami. Trawa pokrywa znaczną część tego wybiegu dla psów. Nieopodal znajduje się parking samochodowy, oraz kilka ciekawych miejsc: Aquapark Kalisz, Kaliskie Towarzystwo Kolarskie oraz tor kolarski.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.